Natalia Kukulska o swoim tacie! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska o wpadce Kingi Rusin. Artystka pokazała klasę

Natalia Kukulska była gościem „Dzień Dobry TVN” z okazji koncertu poświęconego Annie Jantar, który odbędzie się już 26 maja. Rozmowę prowadziła Kinga Rusin. Niestety dziennikarka pomyliła miejsce, w którym zginęła mama piosenkarki. Jak na tę wpadkę zareagowała Natalia Kukulska?

Natalia Kukulska o wpadce Kingi Rusin. Dziennikarka pomyliła katastrofy

Natalia Kukulska gościła w studiu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała o zbliżającym się koncercie poświęconym jej mamie – Annie Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej w pobliżu lotniska Okęcie.

Z artystką rozmawiała Kinga Rusin. Niestety dziennikarka pomyliła dwie katastrofy lotnicze.

„Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy, do Lasu Kabackiego…” – powiedziała Kinga Rusin.

Natalia Kukulska szybko sprostowała błąd prowadzącej i wyjaśniła, że jej mama zginęła w katastrofie, która miała miejsce w marcu 1980 r. w pobliżu lotniska na Okęciu. Anna Jantar wracała wtedy z Nowego Jorku. Natalia Kukulska miała wtedy cztery lata.

„Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa…” – powiedziała Natalia Kukulska.

O wpadce Kingi Rusin zrobiło się głośno w mediach! Na dziennikarkę spłynęła fala hejtu. Jednak Natalia Kukulska uspokaja nastroje internautów.

Z hejtem trzeba walczyć

“W ostatnią sobotę odwiedziłam wraz z Kubą Badachem i Adamem Sztabą studio @dziendobrytvn. Pretekstem naszej rozmowy był koncert poświęcony moim rodzicom pt” Życia mała garść”, który odbędzie się 26 maja w Dzień Matki na warszawskim Torwarze. Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga @kingarusin zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć… powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinnismy walczyć. Serdeczności” – napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Trzeba przyznać, że piosenkarka ma klasę! Brawa!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Natalia_Kukulska.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...