Natalia Kukulska o swoim tacie! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska o wpadce Kingi Rusin. Artystka pokazała klasę

Natalia Kukulska była gościem „Dzień Dobry TVN” z okazji koncertu poświęconego Annie Jantar, który odbędzie się już 26 maja. Rozmowę prowadziła Kinga Rusin. Niestety dziennikarka pomyliła miejsce, w którym zginęła mama piosenkarki. Jak na tę wpadkę zareagowała Natalia Kukulska?

Natalia Kukulska o wpadce Kingi Rusin. Dziennikarka pomyliła katastrofy

Natalia Kukulska gościła w studiu „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała o zbliżającym się koncercie poświęconym jej mamie – Annie Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej w pobliżu lotniska Okęcie.

Z artystką rozmawiała Kinga Rusin. Niestety dziennikarka pomyliła dwie katastrofy lotnicze.

„Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy, do Lasu Kabackiego…” – powiedziała Kinga Rusin.

Natalia Kukulska szybko sprostowała błąd prowadzącej i wyjaśniła, że jej mama zginęła w katastrofie, która miała miejsce w marcu 1980 r. w pobliżu lotniska na Okęciu. Anna Jantar wracała wtedy z Nowego Jorku. Natalia Kukulska miała wtedy cztery lata.

„Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa…” – powiedziała Natalia Kukulska.

O wpadce Kingi Rusin zrobiło się głośno w mediach! Na dziennikarkę spłynęła fala hejtu. Jednak Natalia Kukulska uspokaja nastroje internautów.

Z hejtem trzeba walczyć

“W ostatnią sobotę odwiedziłam wraz z Kubą Badachem i Adamem Sztabą studio @dziendobrytvn. Pretekstem naszej rozmowy był koncert poświęcony moim rodzicom pt” Życia mała garść”, który odbędzie się 26 maja w Dzień Matki na warszawskim Torwarze. Podczas rozmowy, prowadząca program Kinga @kingarusin zadała mi pytanie dotyczące miejsca katastrofy, w której zginęła moja mama, a które po wielu latach postanowiłam zobaczyć… powiedziała o Lesie Kabackim. Owszem, pomyliła miejsca. Wiele osób myli. Dziennikarze w ferworze dysponowania wieloma informacjami również mogą się pomylić. Sprostowałam dla porządku. Nie mam jej tego za złe. Kinga jest profesjonalistką i wrażliwym człowiekiem a wytykanie takiej, jak to nazywają media „wpadki” jest niepotrzebną zachętą do szerzenia hejtu w internecie. A z tym powinnismy walczyć. Serdeczności” – napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Trzeba przyznać, że piosenkarka ma klasę! Brawa!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Natalia_Kukulska.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2186 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morze: Tutaj prawie czuję się jak celebrytka
Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda,...