Marta Manowska w drugiej edycji „Dance, dance, dance”?

Marta Manowska w drugiej edycji „Dance, dance, dance”?

Za nami pierwsza edycja tanecznego programu „Dance, dance, dance”.  A kto wystąpi w kolejnej edycji? Marta Manowska? Jest jednak jeden warunek!

Marta Manowska w drugiej edycji „Dance, dance, dance”?

Choć za nami dopiero pierwsza edycja „Dance, dance, dance”, to ma program ma liczne grono widzów. Tegoroczne show wygrała Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.  

A kto weźmie udział w drugiej edycji? Są już pewne typy! Czyżby Marta Manowska chciała wystąpić? Tak, ale pod jednym warunkiem!

„Musiałabym nie ruszać ustami. Nie potrafiłabym tańczyć i nie ruszać ustami. Wygrywałam mini playback show na wszystkich koloniach i zimowiskach. Miałam pierwsze miejsca, ale muszę mieć choreografię i ruchy ustami, muszę poczuć to wszystko” – mówiła Marta Manowska w rozmowie z „Party”.

Da się zrobić?

A z kim chciałaby wystąpić w duecie?

„Kobietą petardą – z Kaśką Burzyńską!” – zdradziła prowadząca „Sanatorium miłości”.

„Dance, dance, dance” to show TVP2, w którym wykorzystano najnowsze technologie. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat rzeczywisty z komputerowym, widzowie przenoszą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych.

Do programu zaproszono sześć duetów – wśród nich gwiazdy sportu, estrady i telewizji. Każdy występ ocenia profesjonalne jury, któremu nie umyka najmniejszy błąd. 

Myślicie, że Marta Manowska przekona się do show?

https://www.instagram.com/p/BxJ6_O-DGER/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ