Gromee ocenia szanse Tulii na Eurowizji!

Gromee ocenia szanse Tulii na Eurowizji!

Już za kilka dni Tulia wystąpi w półfinale Eurowizji, a tam zmierzy się z 9 krajami. Jakie szanse ma zespół? Gromee, nasz reprezentant z zeszłego roku, ocenia ich piosenkę, kompozycję oraz wykonanie. Czy artyście podoba się ich muzyka?

Gromee ocenia szanse Tulii na Eurowizji!

Tulia już 18 maja zaśpiewa w półfinale, a tam będzie rywalizować z 9 innymi krajami. Polskie artystki zmierzą się z muzykami ze Słowenii, Białorusi, Czech, Czarnogóry, Cypru, Serbi, Finlandii, Węgier, Estonii, Portugalii, San Marino, Islandii, Gruzji , Australii, Belgii i Grecji. Czy Polki mają szansę przejść do finału?

Gromee kibicuje dziewczynom z zespołu „Tulia”. Artysta zwraca uwagę, że ich muzyka pozytywnie wyróżnia się na tle innych eurowizyjnych zespołów.

„Słuchałem ich próby i naprawdę dziewczyny robią kawał dobrej roboty, to nagranie ma ogromne szanse, bo się wyróżnia z tej stawki, jest zupełnie inne, dziewczyny mają kawał głosu, jest to szczere i mam nadzieję, że na Eurowizji oceni się szczerość, dobry głos i kompozycję, bo ona jest piękna. W wielu krajach bardziej ocenia się kompozycję niż zdolności wokalne wokalisty” – mówił Gromee w rozmowie z portalem „Party”.

Wszystko się zgadza, ale…

Gromee jest zachwycony produkcją, jednak zdaje sobie sprawę, że to nie jest nowoczesna piosenka, ale wierzy, że widzowie docenią wyjątkowość wykonania Tulii.

„Mam wrażenie, że wszystko się zgadza. Oczywiście, że to nie jest nowoczesna produkcja, ale myślę, że może to wygrać z prostego powodu – jest zupełnie inna, dziewczyny zwracają na siebie uwagę. To jest bardzo szczere. Jeśli się to poskłada, to mam nadzieję, że będzie to wysokie miejsce. Jednak mówię, że tu nie chodzi o wygraną, oczywiście bylibyśmy przeszczęśliwi, ale chcę powiedzieć, że też nie o to chodzi, a na wygraną składa się wiele czynników” – tłumaczył artysta.

Kibicujecie Tulii? Myślicie, że Polki przejdą do finału?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ