Czy Jessica Ziółek ćwiczy z Anią Lewandowską

Jessica Ziółek czeka na pierścionek! Kiedy Arek Milik jej się oświadczy?

Jessica Ziółek i Arek Milik są już ze sobą pięć lat. Czy para zamierza niedługo zalegalizować swój związek? Mamy odpowiedź pięknej modelki!

Jessica Ziółek czeka na pierścionek! Kiedy Arek Milik jej się oświadczy

Oczy polskich kibiców piłki nożnej przede wszystkim są teraz zwrócone na Anię i Roberta Lewandowskich, którzy niecały miesiąc temu powitali na świecie córeczkę Klarę. Jednak fani nie zapominają o innych parach, przed stoją przed poważnymi życiowymi decyzjami. Jedną z nich jest Jessica Ziółek i Arek Milik.  Modelka i piłkarz są już razem pięć lat. Czy zakochani zamierzają niedługo zalegalizować swój związek? Szykuje się ślub?

„Ja na razie czekam na pierścionek. Może nie czekam, ale wiadomo, jesteśmy ze sobą pięć lat, jest nam dobrze i nie spieszy nam się do tego, żebyśmy zalegalizowali nasz związek. Także na razie mamy się wspierać i to jest najważniejsze. (…) Ja dopiero w sierpniu będę miała 22 lata, a Arek ma 23, jesteśmy młodą parą, więc nie powinniśmy się spieszyć w tym kierunku” – zdradziła Jessica Ziółek w rozmowie z party.pl.

With my love ❤ #lunch #sunday #freetime #goodtime

A post shared by Arek Milik (@arekmilik) on

Jak para się poznała?

Jessica i Arek poznali się w centrum handlowym. Piłkarz nie wahał się poprosić nieznajomą dziewczynę o numer. Czy miał przeczucie, że ich znajomość tak się potoczy?

„Z Arkiem poznaliśmy się w sklepie, w centrum handlowym Silesia na Śląsku – wspomina początkująca modelka.- Byłam z mamą na zakupach, szukałyśmy prezentu dla szwagra i to ona zwróciła mi uwagę, że jakiś chłopak mi się przygląda. Po chwili on do mnie podszedł o poprosił o mój numer telefonu. Miałam wtedy tylko 16 lat, a Arek był o rok straszy” – zdradziła Jessica Ziółek w rozmowie z magazynem Grazia.

Jak przetrwali rozłąkę?

Po kilku miesiącach para nie mogła się już tak często widywać. Milik wyjechał i zaczął grać w Bayer Leverkusen, a dziewczyna musiała skończyć szkołę. Jednak również wtedy mieli ze sobą bardzo częsty kontakt.

– Po kilku miesiącach pojechał grać do Bayer Leverkusen, a ja musiałam skończyć szkołę. Żyliśmy na odległość, godzinami siedząc na Skypie. Dziewczyny mówiły, że on na pewno mnie zdradza, ale kiedy ja rano byłam w szkole, on miał trening, a popołudniu włączaliśmy Skype’a, ja odrabiałam przy komputerze lekcje, on grał na Playstation i cały czas mogliśmy na siebie patrzeć i z sobą rozmawiać – wspominała modelka.

Jessica chce zostać znaną modelką, jednak przede wszystkim dba o swojego ukochanego.

 „Dbam o jego posiłki. Stawiamy na dietę bezglutenową, bez cukru. Ania Lewandowska pomaga naszym chłopakom w zdrowym odżywianiu. Aby jak najlepiej ułożyć dietę, zrobiliśmy dokładne badania, m.in.: analizę włosa, co pozwala poznać nietolerancje pokarmowe” – mówiła polska WAG.

😍❤️ @dzanila95 #love #italia #goodday #goodtimes #couple

A post shared by Arek Milik (@arekmilik) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Jesssica Ziółek oraz www.instagram.com/arekmilik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1937 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Patricia i Victoria Kazadi mają wspólne plany na przyszłość!
Patricia i Victoria Kazadi mają wspólne plany na przyszłość!

Patricia i Victoria Kazadi doskonale radzą sobie w programie „Dance Dance, Dance”. Układy taneczne sióstr...