Natalia Klimas urodziła: To jest jazda bez trzymanki

Natalia Klimas zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Natalia Klimas jest w ciąży. Jej brzuszek jest już coraz większy. Wiemy już, czy gwiazda spodziewa się chłopca czy dziewczynki! Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy!

Natalia Klimas zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Natalia Klimas jakiś czas temu niedawno ogłosiła w internecie, że spodziewa się dziecka. Gwiazda przygotowuje się do roli mamy, a swoimi przemyśleniami dzieli się z internautami za pośrednictwem Instagrama. Teraz zdradziła, czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki!

„No z jakiej to okazji, baba w ciąży zaczyna sobie kupować wszystko w kolorze różowym? BĘDZIE WYMARZONA CÓRECZKA!????? #ITSAGIRL #MomToBe” – napisała Natalia Klimas w mediach społecznościowych.

Teraz już wszystko jasne! Życzymy, aby ciąża dalej przebiegała prawidłowo, a już niedługo, by aktorka wraz z mężem powitała na świecie córeczkę!

Już nie będzie jedyna i najważniejsza

Natalia Klimas ma wiernego przyjaciela – to jej suczka, która nie odstępuje gwiazdy na krok. Pilnuje ją i cały czas jej towarzyszy. Czy pupil zrozumie, że już niedługo córeczka aktorki będzie najważniejsza? Mamy taką nadzieję!

„To jest pies-przylepa! Cokolwiek robię, ona idzie za mną krok w krok. Myje zęby, ona siedzi w łazience, bacznie na mnie patrzy i czeka, idę do kuchni zrobić kawę, ona za mną, siadam na kanapie, od razu drapie, bo chce na kolana. Jak ja jej wytłumaczę, że już nie będzie ta jedyna i najważniejsza??” – zastanawia się Natalia Klimas.

Gwiazda już teraz przygotowuje pieska do narodzin córeczki. Jak jej idzie?

– Oczywiście wiem, że trzeba dać pieluszkę z zapachem dziecka, zanim się je przyniesie ze szpitala, puszczam jej też czasem płacz noworodka, żeby przywykła (no i żebym ja przywykła!?) ale może macie jeszcze jakieś patenty na przygotowanie psa na pojawienie się w domu noworodka? #MomToBe” – czytamy na Instagramie.

„Najlepiej po przyjeździe że szpitala wyjść po psa,żeby razem ze wszystkimi wszedł do domu. PO przyjściu dac mu jakiegoś smaczka. Potem nie odtracac go od dziecka, pozwalać mu wachac, pozwalać mu towarzyszyć przy kąpieli i przewijaniu.no jak z mlodszym rodzeństwem ?U nas dwa razy się sprawdziło” – skomentowała jedna z fanek.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

636 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Sieciówka Forever 21 na skraju bankructwa

Czy właściciele ogłoszą upadłości marki? Sieciówka, która na rynku działa od 35 lat właśnie znalazła...