Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska o początkach ciąży: Nie miałam siły, były okropne mdłości

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka jednak stara się jak najlepiej wykorzystać swój stan m.in. prowadzi w internecie cykl dla przyszłych mam. Gwiazda zdradziła, że na początku ciąży jej samopoczucie nie było najlepsze!

Agnieszka Kaczorowska o początkach ciąży: Nie miałam siły, były okropne mdłości

Agnieszka Kaczorowska z Maciejem Pelą spotykała się pod koniec 2017 roku, a już we wrześniu 2018 roku para wzięła ślub. 1 stycznia małżeństwo ogłosiło, że spodziewa się dziecka. Dopiero teraz Agnieszka Kaczorowska zdradza, że na początku ciąży wcale nie czuła się dobrze!

„(…) Pierwszy trymestr był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości. (…) Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: “Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce” – wyznała aktorka  w rozmowie z magazynem „Viva! Mama”.

https://www.instagram.com/p/BwZeP2mH8ue/

Poród naturalny czy cesarka?

Agnieszka Kaczorowska na początku była przeciwna porodowi siłami natury, jednak teraz coraz bardziej się do niego przekonuje. 

„Dziś mogę już powiedzieć, że chciałabym, aczkolwiek na początku byłam zdecydowanie przeciwna. Obawiałam się, że może na tym ucierpieć sfera naszej seksualności” – zdradziła gwiazda.

Na szczęście para dużo ze sobą rozmawia, każdy z nich przedstawia swoje potrzeby, ich wzajemna relacja umacnia się i z niecierpliwością czekają na małą córeczkę. 

„Dużo rozmawiamy. Komunikujemy swoje potrzeby. Pragniemy wzajemnie swojego szczęścia. …I dostaję od niego dokładnie takie wsparcie jakiego potrzebuję. ❤️ @maciek.pela #mąż #żona #najszczęśliwsza #momtobe #parentstobe #Pelakowelove #Pelątko #lovetothemoonandback ? @olgamajrowskaphotographer dla @viva_magazyn #VivaMama #vivamagazyn” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Oby tak dalej!

https://www.instagram.com/p/BxSe5ABnxpj/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ