Wojciech Szczęsny w szpitalu! Co się stało?

Wojciech Szczęsny w szpitalu! Co się stało?

Wojciech Szczęsny poinformował fanów, że właśnie jest w szpitalu. Piłkarz cieszy się, że rozwiązał swój problem z kolanem, ale żałuje że nie będzie mógł wspomóc reprezentacji w nadchodzących rozgrywkach.  

Wojciech Szczęsny w szpitalu! Co się stało?

Wojciech Szczęsny od dłuższego czasu borykał się z problemem kolana. Jednak wszystko już jest na dobrej drodze – sportowiec przebywa właśnie w szpitalu, ale wygląda na to, że już jest po zabiegu i dochodzi do zdrowia. Ubolewa jednak, że nie pomoże drużynie w zbliżających się meczach.

„Jestem rozczarowany tym, że nie pomogę swojej reprezentacji w dwóch nadchodzących meczach. Jednocześnie cieszę się, że w końcu rozwiązałem problem z kolanem, z którym borykałem się w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Liczę na to, że szybko wrócę do zdrowia. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia” – napisał Wojciech Szczęsny na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/ByDOZUUItc-/

Szczęsny nie jest sam

Fani życzą piłkarzowi powrotu do zdrowia oraz jak najlepszej dalszej formy sportowej.

Na pewno Wojciech Szczęsny może liczyć na wsparcie żony Mariny Łuczenko. Para kilka dni temu obchodziła trzecią rocznie ślubu.

„To najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Jestem najszczęśliwszym facetem na ziemi, gdyż mogę ogłosić, że Marina została moją żoną” – napisał po ślubie piłkarz.

Po trzech latach miłość pary nadal kwitnie!

https://www.instagram.com/p/BxvARHooUB6/

Piłkarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Niech moc będzie  Tobą!

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ