Najlepsze kochanki Europy

kochanki life4stylePodróże, szczególnie te odbywane w pojedynkę, skłaniają do szaleństw, również tych miłosnych. Poczucie beztroski oraz świadomość tego, że wszystkie problemy zostały daleko w ojczystym kraju sprzyjają romantycznym uniesieniom. Aby jednak erotyczna sytuacja mogła zaistnieć, trzeba znaleźć odpowiednio temperamentną partnerkę, która będzie w stanie zaspokoić najskrytsze pragnienia. Rodzi się więc pytanie: gdzie w Europie znaleźć kochankę idealną?

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego niebagatelną rolę przy nadawaniu tytułu idealnej kochanki może odgrywać jej wygląd. Gdzie mieszkają najpiękniejsze europejskie kobiety? Tytułem najpiękniejszych od zawsze cieszą się Włoszki i Hiszpanki. Ciemna karnacja, włosy i oczy w połączeniu z legendarnym temperamentem dają mieszankę, której mało który mężczyzna się oprze. Nasze sąsiadki z Czech, Ukrainy czy Rosji również mają wszelkie predyspozycje ku temu, by wodzić na pokuszenie. Słowianki cieszą się uznaniem męskiej części nie tylko Europy, ale całego świata.

Nieco innym kryterium jest to, czy kobieta jest seksowna. Holenderski portal zoover.com sporządził ranking najseksowniejszych Europejek. Pierwsze miejsce otrzymały Włoszki, drugie Szwedki, zaś trzecie – Polki. W następnej kolejności plasowały się Hiszpanki oraz Holenderki, a najgorzej wypadły Brytyjki, Niemki i Greczynki. Co ciekawe, zauważono, że większość ankietowanych za najseksowniejsze uznawało obywatelki swoich krajów.

Nie bez znaczenia pozostają seksualne upodobania kobiet pretendujących do miana najlepszych kochanek. Włoszki lubią dominować, ale mają też wyobraźnię. Brytyjki są pewne siebie, wyzwolone i świadome swojej seksualności. Francuzki natomiast, pomimo swojej opinii jednych z najlepszych kochanek świata, coraz częściej zmagają się z utratą libido. Najbardziej aktywnymi kochankami są Rosjanki – 49% z nich deklaruje, iż uprawia seks więcej niż raz w tygodniu.

Miłosne igraszki z obywatelką innego kraju niosą ze sobą nutkę tajemniczości. Nie zapominajmy jednak, iż próba wyłonienia najlepszej kochanki lub najlepszego kochanka często opiera się na stereotypach. Niezależnie od narodowości, najważniejsza jest chemia.

Alicja Borza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ