Mateusz Borkowski z “Googlebox” schudł ponad 130 kilogramów

Mateusz Borkowski z “Googlebox” schudł ponad 130 kilogramów! Jak teraz się odżywia?

Mateusz Borkowski z „Googlebox” rok temu schudł ponad 130 kilogramów. Mężczyzna przeszedł operację żołądka, ponieważ nie skutkowały wszystkie diety i ćwiczenia fizyczne. Mateusz Borkowski z “Googlebox” schudł ponad 130 kilogramów!

Mateusz Borkowski z “Googlebox” schudł ponad 130 kilogramów! Jak teraz wygląda?

Gwiazdor programu „„Googlebox”   stracił 130 kilogramów. Ogromna utratę wagi zawdzięcza operacji żołądka, jednak myli się ten, kto myśli, że po takim zabiegu można z powrotem niezdrowo się odżywiać.

„Jasne, że próbowałem miliona diet, na własną rękę różnych sportów, ćwiczeń, ale u mnie to nie skutkowało. A operacja zmusza cię do tego, żeby zdać sobie sprawę ze skali problemu. I jest ostatecznością. Jak się ją zaprzepaści to już nic nie pomoże. Wtedy dopiero przy tylu wyrzeczeniach ludzie spinają cztery litery i zmieniają całe swoje życie, a przede wszystkim podejście do jedzenia. Mogę zapewnić jedno, po operacji, jak już przyzwyczaisz się do tych małych ilości i do tego czego ci nie wolno, to przestaje ci tego brakować” – mówił bohater „Googlebox” w rozmowie z „Party”.

https://www.facebook.com/1633334236686976/photos/a.2276817612338632/2296343033719423/?type=3&theater

Nowe życie

Od dwóch lat jego dieta jest zupełnie inna. Przeważają warzywa, lekkostrawne mięsa, nabiał i nasiona. A co z alkoholem? Okazuje się, że mężczyzna nie pije go już od dwóch lat!

taram się jeść różne produkty, ale zazwyczaj są to: mięso, warzywa i owoce. Nie jem wcale pieczywa. Unikam też innych produktów, które zawierają mąkę (ciast, makaronów). Nie jadam też ziemniaków, choć za nimi jakoś nigdy nie przepadałem. W ciągu dwóch lat zjadłem cztery małe kawałki pizzy. Włoskiej pizzy, nie kieleckiego „gnieciucha”. Kiedy mam ochotę na fast food, to zamawiam samo mięso z surówką. Do szczęścia nie potrzebuję też alkoholu. Nie piję już od dwóch lat. Życie na trzeźwo jest sto razy lepsze, niż upijanie się co weekend! – powiedział w rozmowie z echodnia.eu.

Gratulujemy samozaparcia!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ