Izabela Janachowska

Izabela Janachowska błyskawicznie wraca do figury sprzed ciąży! Jak to możliwe?

Izabela Janachowska niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Prowadząca „W czym do ślubu?” jest szczęśliwa, że może opiekować się synkiem. Okazuje się, że gwiazda bardzo szybko doszła do formy sprzed ciąży! Jak to możliwe? Co jej pomaga?

Izabela Janachowska błyskawicznie wraca do figury sprzed ciąży! Jak to możliwe?

Na początku maja Izabela Janachowska urządziła w swoim domu uroczyste baby shower. A niedługo potem powitała na świecie swojego synka Christophera Alexandra.

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania ? Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami ? 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu ? #newborn #mybabyboy #bestdayofmylife #endlesslove #purelove #familyfirst #babydream” – napisała gwiazda na Instagramie.

Kilkanaście dni po porodzie Izabela Janachowska pokazała się publicznie wraz z mężem na Gali Polskiej Rady Biznesu. Trzeba przyznać, że miała idealną figurę. Jak jej się to udało w tak krótkim czasie?

Okazuje się, że prowadząca „W czym do ślubu?” nie stosowała żadnej diety, a także nie ćwiczyła. Jednak w powrocie do idealnej figury bardzo pomaga jej ten ważny element!

„Zabawne, ale nie stosowałam żadnej diety ani ćwiczeń. Po prostu po porodzie błyskawicznie wróciłam do dawnej figury. Dopiero ostatnio moja dietetyczka zaproponowała, że rozpisze mi, co powinnam jeść, a czego unikać po porodzie. Na pewno pomaga mi też to, że się wysypiam! Wiem, że to się zmieni za jakieś cztery miesiące, kiedy mój synek zacznie ząbkować” – mówiła w rozmowie z “Party” Izabela Janachowska.

Mamą być

Izabela Janachowska kilka dni temu obchodziła swój pierwszy Dzień Matki. To był chyba wyjątkowo udany dzień 😉

Pierwszy Dzień Mamy ? Bycie Mamą jest najlepszym uczuciem pod słońcem ? Dziękuje za kwiatki i totalnie rozczulający liścik… chyba wiem kto Ci pomógł Maluszku ? #mothersday #firsttime #happymom #familyfirst #mybabyboy #flowersforme #lovehim #babydream

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...