Barbara Kurdej-Szatan o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie w show?

Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o radę. Pomożecie?

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów! Gwiazda pokazała zdjęcia, na  których widzimy, że ma znacznie krótsze włosy.  Jednak po kilku dniach okazało się, że aktorka nie zmieniała fryzury. Teraz prosi fanów o radę. 

Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o radę. Pomożecie?

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu pokazała na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Po długich włosach nie było śladu! Wielu fanów było zachwyconych metamorfozą gwiazdy. 

https://www.instagram.com/p/ByGFQxmoBYQ/

Jednak okazało się, że gwiazda założyła perukę, a włosy nadal są długie. Aktorka ma teraz dylemat.

„Witam Was ja i moje włosy w niezmienionym stanie ? i co ja mam teraz zrobić ??? Od miesięcy korci mnie, żeby ściąć włosy, chciałam sprawdzić jak będę wyglądać, a po Waszym oooogromnie pozytywnym odbiorze chyba naprawdę muszę to zrobić !!! Tyle było komentarzy na tak, że aż głupio mi teraz przyznać, że wcale ich nie ścięłam ? nuuuda, co ? 😛 a sprawcą wszystkiego jest @lukaszdarlak ? to co – ciachać czy nie ??? ??‍♀️” – napisała aktorka pod najnowszym zdjęciem.

Nowa Basia?

Zdania fanów są podzielone. Wielu z nich sugeruje, aby nie ścinać włosów, ale niektórzy radzą aktorce, żeby zdecydowała się na metamorfozę – raz się żyje!

„Myślę, że powinnaś zostawić długie włosy ?? Pięknie w nich wyglądasz ?”,

„Nic nie ciachaj, cały urok stracisz! ?”,

„Najlepsze jest to że pod zdjęciem z krótkimi włosami wszyscy pisali ,,o ja jak ładnie” ,,super” a jak się okazało że jednak nie są takie krótkie to ,,nie nie obcinaj” ,,Nie rób tego ” ?zabawne to jest 😉 A ja osobiście uważam że tak i tak ładnie ale często później się żałuję obcięcia włosów więc musisz być na 100 % sama pewna ? I nie słuchaj opinii, bo jak widać po komentarzach sami nie wiedzą ?”,

„Włosy nie trawa i w zimie rosną, czasem fajnie cos zmienić. ?”

„Tak!! Ja ciacham za kilka miesięcy!! Obcinać! Przyda się im odpoczynek! Poza tym krótsze są wygodniejsze ?” – komentowali internauci.

A jakie jest wasze zdanie?

https://www.instagram.com/p/Bw_ugzcnIae/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ