Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o radę. Pomożecie?

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów! Gwiazda pokazała zdjęcia, na  których widzimy, że ma znacznie krótsze włosy.  Jednak po kilku dniach okazało się, że aktorka nie zmieniała fryzury. Teraz prosi fanów o radę. 

Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o radę. Pomożecie?

Barbara Kurdej-Szatan kilka dni temu pokazała na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Po długich włosach nie było śladu! Wielu fanów było zachwyconych metamorfozą gwiazdy. 

View this post on Instagram

A tak ? Jak ? 😀

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Jednak okazało się, że gwiazda założyła perukę, a włosy nadal są długie. Aktorka ma teraz dylemat.

“Witam Was ja i moje włosy w niezmienionym stanie 😂 i co ja mam teraz zrobić ??? Od miesięcy korci mnie, żeby ściąć włosy, chciałam sprawdzić jak będę wyglądać, a po Waszym oooogromnie pozytywnym odbiorze chyba naprawdę muszę to zrobić !!! Tyle było komentarzy na tak, że aż głupio mi teraz przyznać, że wcale ich nie ścięłam 😂 nuuuda, co ? 😛 a sprawcą wszystkiego jest @lukaszdarlak 😂 to co – ciachać czy nie ??? 🤷🏼‍♀️” – napisała aktorka pod najnowszym zdjęciem.

Nowa Basia?

Zdania fanów są podzielone. Wielu z nich sugeruje, aby nie ścinać włosów, ale niektórzy radzą aktorce, żeby zdecydowała się na metamorfozę – raz się żyje!

“Myślę, że powinnaś zostawić długie włosy 😘🙌 Pięknie w nich wyglądasz 😍”,

“Nic nie ciachaj, cały urok stracisz! 😳”,

“Najlepsze jest to że pod zdjęciem z krótkimi włosami wszyscy pisali ,,o ja jak ładnie” ,,super” a jak się okazało że jednak nie są takie krótkie to ,,nie nie obcinaj” ,,Nie rób tego ” 😂zabawne to jest 😉 A ja osobiście uważam że tak i tak ładnie ale często później się żałuję obcięcia włosów więc musisz być na 100 % sama pewna 😊 I nie słuchaj opinii, bo jak widać po komentarzach sami nie wiedzą 😂”,

“Włosy nie trawa i w zimie rosną, czasem fajnie cos zmienić. 😁”

“Tak!! Ja ciacham za kilka miesięcy!! Obcinać! Przyda się im odpoczynek! Poza tym krótsze są wygodniejsze 😉” – komentowali internauci.

A jakie jest wasze zdanie?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2236 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...