Julia Wieniawa wypoczywa na Sycylii w mocno wyciętym kostiumie

Julia Wieniawa postawiła nieco odpocząć od codziennego zgiełku i wybrała się na wakacje na malowniczą Sycylię w towarzystwie mamy oraz przyjaciela Bartka Indyki. Odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu “Zawsze warto”, podczas pobytu zaprezentowała niebanalny kostium – bardzo kobiecy i odważny zarazem. Strój jest bowiem mocno wycięty.

Ostatnie miesiące były dla Julii Wieniawy wyjątkowo intensywne. Gwiazda związała się z Alkiem Baronem, ale niestety relacja nie przetrwała próby czasu, więc Julia Wieniawa musiała przetrwać kolejne rozstanie.

Koniec związku Julii Wieniawy? “Rozstaliśmy się. Dajcie żyć”

Po tych wydarzeniach, młoda aktorka i wokalistka rzuciła się w wir pracy, aż w końcu przyszedł moment na upragnione wakacje. Julia Wieniawa wybrała się do Włoch wraz z mamą i chętnie publikowała mnóstwo zdjęć ze swojego urlopu na Instagramie. Wśród fotografii nie mogło zabraknąć również tych w bikini. Julia Wieniawa wybrała bardzo odważny model.

Julia Wieniawa w bikini

Julia Wieniawa w stroju kąpielowym

Julia Wieniawa wielokrotnie chwaliła się swoją sylwetką, pozując w bikini. Tym razem gwiazda jednak zaszalała i postawiła na model, który podkreślił jej dekolt i w wcięcie w talii. Biały kostium, zapinany na szyi, jest bowiem bardzo mocno wycięty. Jego wielkim atutem jest wiązanie w pasie. To ono sprawia, że kostium prezentuje się nietuzinkowo.

Podoba wam się Julia Wieniawa w takiej odsłonie?

Zobacz również:

Strasburger: nie mam zwyczaju podlizywać się młodemu pokoleniu i na siłę go pozyskiwać

Fot. instagram.com/juliawieniawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...