Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Choć finał tegorocznego Top Model już za nami i zwycięzcą został Dawid Woskanin, to mamy drugą „zwyciężczynię” programu. Co zyskała 30-letnia Klaudia El Dursi? W szczerym wpisie komentuje Marcin Tyszka!

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Program „Top Model” i w tym sezonie budził ogromne emocje. ostatecznie wygrał go Dawid Woskanin, jednak to nie jedyny zwycięzca tej edycji. W odcinku finałowym pojawiła się również 30-letnia Klaudia El Dursi i to jej właśnie poświęcił swój wpis Marcin Tyszka. Dziewczyna również ma powody do zadowolenia! Została twarzą kampanii firmy „Apart”!

„Już w poniedziałek wielki finał @topmodelpolskatvn w którym zobaczycie również @klaudia_el_dursi

Klaudia będzie wraz ze wszystkimi uczestnikami choć nie zawalczy o zwycięstwo. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji. Zobaczycie Ją we wszystkich odcinkach, wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę. Właśnie ukazała się kampania @bizuteriaapart którą zrobiliśmy razem ?” – napisał juror na Instagramie.

View this post on Instagram

#helloautumn ??

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Rewolucja w „Top Model”

Marcin Tyszka zauważa, że mimo iż Klaudia jest trochę starsza niż większość uczestników, to nie powinna tym się przejmować, gdyż w każdym wieku powinna być możliwość osiągnąć sukces w modelingu. Okazuje się, że modelka jest teraz rozchwytywana i wiele firm chciałoby z nią współpracować. Pod jej wpływem zostały nawet zmienione reguły w „Top Model”. To dobry początek!

„Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza, wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła… Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów ??⚡ PS jeszcze parę lat temu pewnie sam mówiłbym że po trzydziestce to nie do mody…ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment!” – czytamy na Instagramie Marcina Tyszki.

Klaudii życzymy powodzenia!

View this post on Instagram

#strachmawielkieoczy #cutcut #metamorfoza ??‍♀️

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....