Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Choć finał tegorocznego Top Model już za nami i zwycięzcą został Dawid Woskanin, to mamy drugą „zwyciężczynię” programu. Co zyskała 30-letnia Klaudia El Dursi? W szczerym wpisie komentuje Marcin Tyszka!

Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Program „Top Model” i w tym sezonie budził ogromne emocje. ostatecznie wygrał go Dawid Woskanin, jednak to nie jedyny zwycięzca tej edycji. W odcinku finałowym pojawiła się również 30-letnia Klaudia El Dursi i to jej właśnie poświęcił swój wpis Marcin Tyszka. Dziewczyna również ma powody do zadowolenia! Została twarzą kampanii firmy „Apart”!

„Już w poniedziałek wielki finał @topmodelpolskatvn w którym zobaczycie również @klaudia_el_dursi

Klaudia będzie wraz ze wszystkimi uczestnikami choć nie zawalczy o zwycięstwo. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji. Zobaczycie Ją we wszystkich odcinkach, wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę. Właśnie ukazała się kampania @bizuteriaapart którą zrobiliśmy razem ?” – napisał juror na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4H8nVVhQSp/

Rewolucja w „Top Model”

Marcin Tyszka zauważa, że mimo iż Klaudia jest trochę starsza niż większość uczestników, to nie powinna tym się przejmować, gdyż w każdym wieku powinna być możliwość osiągnąć sukces w modelingu. Okazuje się, że modelka jest teraz rozchwytywana i wiele firm chciałoby z nią współpracować. Pod jej wpływem zostały nawet zmienione reguły w „Top Model”. To dobry początek!

„Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza, wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła… Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów ??⚡ PS jeszcze parę lat temu pewnie sam mówiłbym że po trzydziestce to nie do mody…ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment!” – czytamy na Instagramie Marcina Tyszki.

Klaudii życzymy powodzenia!

https://www.instagram.com/p/B21wkrchRJy/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ