Blac Chyna, Rob Kardashian

Blac Chyna i Kardashian znowu razem. Wezmą „ślub roku” dla pieniędzy

Związek Roba Kardashiana i byłej striptizerki Blac Chyny to jedna z dziwniejszych relacji damsko-męskich jakie widzieliśmy ostatnimi czasy. Podobno para po raz kolejny postanowiła wrócić do siebie, jednak tylko dla zarobku! Chcą wziąć „ślub roku” ze skandalem w tle, który przyniesie całej rodzinie miliony!

Rob i Chyna już wiele razy się rozstawali i schodzili ponownie. Ostatni raz takie zdarzenie miało miejsce tuż przed Świętami, gdy Chyna postanowiła zabrać wszystkie rzeczy (łącznie z otwartą paczką chipsów Roba), oraz ich córeczkę Dream, i zamieszkać z dala od byłego już wtedy chłopaka.

Para opisywała całą historię zerwania za pomocą mediów społecznościowych. Chyna wyznała, że nie może dłużej znieść Roba, który nie chca wziąć się w garść, a on pisał rozpaczliwe posty o tym, że chce się zmienić i widywać swoje dziecko.

Według informacji magazynu „Star” para postanowiła wrócić do siebie, jednak nie ze względu na gorące uczucie, ale pieniądze. Kris Jenner chce namówić dwójkę, aby wzięli huczny ślub, co przyniesie całej rodzinie spory zarobek. Kris wie, że oboje są trudnymi partnerami, jednak postanowiła nie odwoływać przygotowań do ślubu, licząc, że przemówi im do rozsądku. Oczywiście każdy ich krok będzie udokumentowany przez czujne kamery. Myślicie, że przebiją Kim Kardashian i Kanyego Westa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ