Wstrząsające wyznanie Bieniuka: „To mnie otrzeźwiło”

Wstrząsające wyznanie Bieniuka: „To mnie otrzeźwiło”. Co usłyszał od córki Oliwki?

Jarosław Bieniuk był gościem programu „Uwaga. Kulisy sławy”. Mężczyzna opowiedział o tym, jak sobie radził po śmierci wieloletniej partnerki i matki jego trojga dzieci – aktorki Anny Przybylskiej. Nie było łatwo. Sportowiec był załamany. Na szczęście mógł liczyć na wsparcie bliskich osób. Zdradził, że słowa córki Oliwki go otrzeźwiły! Co powiedziała nastolatka?

Wstrząsające wyznanie Bieniuka: „To mnie otrzeźwiło”. Co usłyszał od córki Oliwki?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 na raka trzustki. Aktorka związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Para doczekała się trójki dzieci. Teraz sportowiec sam wraz z bliskimi wychowuje swoje pociechy. Najstarsza jest Oliwia, która ma piętnaście lat. Po śmierci gwiazdy cała rodzina przeżywała wielką stratę. Jarosław Bieniuk był wściekły o obrażony na los, który tak go urządził. Najgorsze było pierwsze pół roku. Jednak któregoś razu usłyszał, co powiedziała jego córka. To go otrzeźwiło. Pozbierał się, gdyż wiedział, że ma dla kogo żyć. Jakie były słowa Oliwii?

„Wściekły byłem na świat, jest to takie obrażenie na los, na życie, poczucie bezsensu. Rodzina, dzieciaki szybko przywróciły mnie do pionu, musiałem się pozbierać, dlatego że mam dla kogo żyć. Najgorsze było pierwsze sześć miesięcy, ale po półtorej miesiąca miałem taki moment, gdy usłyszałem przez przypadek jak Oliwia powiedziała, że „najbardziej martwi się o tatę”. To mnie otrzeźwiło i powiedziałem sobie, że muszę się wziąć w garść, bo muszę przecież normalnie funkcjonować” – mówił Jarosław Bieniuk w programie.

Komórka smutku i nostalgii

Mężczyzna obecnie jest w dużo lepszej formie. Nadal ma marzenia i się uśmiecha, jednak „komórka smutku i nostalgii” co jakiś czas się w nim odzywa i będzie do końca życia. O takiej tragedii nie da się zapomnieć.

„Osoba która przeżyła tragedię w swoim życiu ma zaszczepioną w sobie komórkę smutku i takiej nostalgii, żalu, która co jakiś czas się odzywa. Cały czas jeszcze mam marzenia i cały czas się uśmiecham” – powiedział Jarosław Bieniuk w „Uwadze”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/jaretpalmer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ