Czy przyjaciółka wiedziała o ciąży Ani Lewandowskiej? Paulina Krupińska uchyla rąbka tajemnicy!

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Trenerka jest już w czwartym miesiącu ciąży. Radosną nowinę przekazał piłkarz podczas ostatniego meczu, w którym strzelił gola. Po udanej akcji zrobił charakterystyczną „cieszynkę” – wtedy już wszystko było jasne!

Przyjaciółka wiedziała o ciąży Ani Lewandowskiej? Paulina Krupińska uchyla rąbka tajemnicy!

Ania i Robert Lewandowscy czekają na narodziny swojej drugiej pociechy. Prawdopodobnie już w kwietniu małżeństwo powita na świecie drugie dziecko, a córka Klara zostanie starszą siostrą.

Radosną nowinę przekazał piłkarz, który tak samo jak trzy lata temu, po strzelonej strzelonym golu wykonał na boisku gest charakterystycznej „cieszynki”. Wtedy już wszyscy dowiedzieli się, że jego żona Anna jest w drugiej ciąży. Niedługo potem trenerka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie ukochanego z charakterystyczną „cieszynką” i wtedy stało się jasne, że drugie dziecko już niedługo pojawi się na świecie. Piłkarz też pokazał tę samą fotografię i podpisał ją wymownie: „Baby is coming??❤️?” . Później wyjawił, że jego żona jest w czwartym miesiącu ciąży.

https://www.instagram.com/p/B5KitJuBYVY/

Okazuje się, że nikt nie wiedział, że para spodziewa się narodzin dziecka. Nawet wieloletnia przyjaciółka Ani Lewandowskiej, Paulina Krupińska! Czy mam jej to za złe?

„Nie powiedziała mi. Niektórzy znajomi mają jej to za złe, ja absolutnie nie bo ja też bardzo długo ukrywałam, zdecydowanie dłużej niż Ania więc szanuję to, że chcieli sami to ogłosić”- przyznała Paulina Krupińska w rozmowie z portalem plotek.pl.

Trzeba przyznać, że Lewandowscy umieją dotrzymać tajemnicy!

https://www.instagram.com/p/B4kRwLIBIPJ/

Podziękowania i buziaki

Ania i Robert Lewandowscy podziękowali za wszystkie miłe słowa i gratulacje. Para cieszy się, że ma tylu fanów, którzy dobrze życzą ich rodzinie.

„Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy,.. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy” – zdradziła Ania i pokazała rodzinne zdjęcie. A na fotografii widzimy również Klarę – dziewczyna rośnie jak na drożdżach! Oby tak dalej!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ