Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha o obozie Anny Lewandowskiej: „Było bardzo ciężko”

Małgorzata Socha uczestniczyła w jednym z obozów prowadzonych przez Annę Lewandowską. Jak jej się podobało? Gwiazda zdradziła, że nie było lekko, ale za to zyskała…

Małgorzata Socha o obozie Anny Lewandowskiej: „Było bardzo ciężko”

Małgorzata Socha uczestniczyła w jednym z obozów organizowanych przez Annę Lewandowską oraz jej ekipę. Okazuje się, że panie ostro trenowały, a o taryfie ulgowej mogły zapomnieć. Jakie wrażenia ma aktorka z pobytu?

„Było bardzo ciężko, nie wyobrażam sobie jak dziewczyny w taki sposób mogą przeżyć cały obóz, cały tydzień. Szacun dla dziewczyn. Wielki buziak dla nich. Cały weekend ćwiczeń, nie odpoczywałyśmy i Ania też nie dawała taryfy ulgowej” – mówiła Małgorzata Socha w rozmowie z „Party”.

Gwiazda „Przyjaciółek” jest jedną z fanek żony Roberta Lewandowskiego. Aktorka często inspiruje się trenerką, a także wykorzystuje jej rady dotyczące zdrowego stylu życia.

„Podziwiam obserwuję Anię, jestem jedną z kolejnych mam, która ogląda i chciałam wybrać się na taki obóz, weekend z Anią, żeby mnie zainspirowała i dała kopniaka, żeby zacząć dbać o siebie i coś robić ze sobą, zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy krok” – mówiła gwiazda.

https://www.instagram.com/p/BttN3hdjihK/

Wiosenny obóz coraz bliżej

Już w maju odbędzie się kolejny obóz zorganizowany przez Annę Lewandowską. Gwiazda tradycyjnie zaprosiła do Dojo Stara Wieś, aby poćwiczyć i naładować baterie z dala od zgiełku i codziennego zabiegania.

„aaaaaa Camp BY ann?????Drogie Panie, Drodzy Panowie! ??
Wiosenna edycja Camp by Ann, ponownie gości w naszym kalendarzu!
Jesteście gotowi?
Aby z nami poćwiczyć i naładować baterie w Dojo Stara Wieś wejdź na bloga i zapisz się!” – napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Gwiazda zapewnia treningi, zdrowe posiłki oraz odnowę biologiczną, które sprawią, że będzie można wsłuchać się w siebie i poczuć wyjątkową atmosferę obozu.

Japońska wioska położona jest na skraju Przedborskiego Parku Krajobrazowego. Największy na świecie ośrodek, przeznaczony do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki.

https://www.instagram.com/p/BtnSaA6IXwK/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ