Co łączy Dodę z Dawidem Kwiatkowskim? Zaskakujące słowa artysty!

Co łączy Dodę z Dawidem Kwiatkowskim? Zaskakujące słowa artysty!

Doda i Dawid Kwiatkowski kochają muzykę. Oboje pracowali też przy koncercie „Artyści przeciw nienawiści”, który odbył się w minionym tygodniu w Łodzi. Jednak łączy ich jeszcze więcej! Będziecie zaskoczeni!

Co łączy Dodę z Dawidem Kwiatkowskim? Zaskakujące słowa artysty!

Okazuje się, że Doda i Dawid Kwiatkowski nie tylko dobrze śpiewają i  razem współpracują, ale również boją się latać samolotami. Co napisał muzyk na Instagramie?

„wsadźcie nas kiedyś do jednego samolotu i włączcie kamery – prawdopodobnie sami wywołamy katastrofę, której tak bardzo się boimy.? @dodaqueen dziękuję za wszystko… działamy dalej ??✌?♥️ fot. @lachadrian @artysciprzeciwnienawisci’ – napisał Dawid Kwiatkowski.

https://www.instagram.com/p/BugrDAkArLI/

Jednak trzeba przyznać, że Dawid Kwiatkowski przełamuje swoje lęki. Ostatnio był w Paryżu!

https://www.instagram.com/p/BujkA1Ag_ym/

Dom wariatów

Doda już jakiś czas temu mówiła w mediach o swoich lękach związanych z lataniem samolotem. Była nawet na terapii, jednak nie przyniosła ona zbyt wielu rezultatów! Czy gwiazda pokochała latanie?

– Terapia „Pokochaj Latanie”, która kompletnie jest nieskuteczna, bo nadal boję się latać. Wzięłam udział w terapii grupowej, bo nie chciałam w indywidualnej, mimo że jestem osobą publiczną. Uznałam, że w kupie raźniej. No to był po prostu dom wariatów, można się było posikać ze śmiechu z tego, co tam odwalaliśmy. Jeszcze na końcu wsadzili nas do samolotu, kazali lecieć. Naprawdę, tragedia – mówiła Doda w rozmowie z Party.pl.

Razem przeciw nienawiści

Dawid Kwiatkowski zaśpiewał na koncercie „Artyści przeciw nienawiści” zorganizowanym przez Dodę. Muzyk wielokrotnie doświadczył hejtu, który go podłamywał. Teraz już ma „zbroję”, jednak przypomina, że nie wszyscy są tak odporni na niemiłe komentarze.

„Kilka razy w życiu musiałem podnosić się ostatkami sił z dna przez to, że nie umiałem poradzić sobie z hejtem i ze słowami, które czytałem na swój temat. Dziś już mam zbroję, której raczej nie da przebić, ale wiem, że wielu z Was jej brakuje. Spróbujcie pokochać siebie takimi, jakimi jesteście – wtedy jest o wiele łatwiej radzić sobie z tym, co będziecie czytać lub słyszeć na swój temat. Znając swoją wartość nikt nam nie podskoczy, a my skupimy się na tym, żeby zmieniać ten okrutny świat. Nie czekajmy, zaczynamy od dziś na scenie w Łodzi – koncert @artysciprzeciwnienawisci już za chwile!!!:)))” – napisał Dawid Kwiatkowski na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BuREn9mAVju/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kwiatkowsky

ZOSTAW ODPOWIEDŹ