Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha idzie w ślady Anny Lewandowskiej – też ćwiczy z córką! Zobaczcie!

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci, ale i ona nie zapomina o codziennej aktywności fizycznej – nawet na wakacjach. Gwiazda zdradziła, że bierze udział w letnim wyzwaniu Ani Lewandowskiej, a także pokazała, jak ćwiczy z córką.

Małgorzata Socha idzie w ślady Anny Lewandowskiej – też ćwiczy z córką! Zobaczcie!

Małgorzata Socha nie stroni od aktywności fizycznej. Mimo, że jest żoną i mamą trójki dzieci, a także realizuje się zawodowo, to nie zapomina o sporcie. W końcu w zdrowym ciele, zdrowy duch! 

“Morze z dziećmi, przyjaciółmi i oczywiście treningami ?? co by nie odpocząć za bardzo ??” – napisała z wakacji gwiazda serialu “Przyjaciółki”.

Aktorka zainwestowała nie tylko w specjalny wózek do biegania, ale też pokazała na kolejnych zdjęciach, jak ćwiczy z córką!

Ania Lewandowska najlepszym przykładem

Małgorzata Socha nie ukrywa, że inspiruje się Anią Lewandowską. To ona motywuje ją do regularnych ćwiczeń. Aktorka bierze nawet udział w treningowym wyzwaniu z “Lewą”. Niedawno była też na sportowym obozie organizowanym przez sportsmenkę. Jak było?

Było bardzo ciężko, nie wyobrażam sobie jak dziewczyny w taki sposób mogą przeżyć cały obóz, cały tydzień. Szacun dla dziewczyn. Wielki buziak dla nich. Cały weekend ćwiczeń, nie odpoczywałyśmy i Ania też nie dawała taryfy ulgowej. Podziwiam i obserwuję Anię, jestem jedną z kolejnych mam, która ogląda i chciałam wybrać się na taki obóz, weekend z Anią, żeby mnie zainspirowała i dała kopniaka, żeby zacząć dbać o siebie i coś robić ze sobą, zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy krok” – mówiła gwiazda w rozmowie z “Party”

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...