Kasia Tusk

Kasia Tusk w Paryżu! Zabrała córkę i męża

Kasia Tusk na kilka wakacyjnych dni przeniosła się do Paryża. Gwiazda  w podróż zabrała ze sobą męża oraz córeczkę. Jak rodzina spędziła czas stolicy mody?

Kasia Tusk w Paryżu

Kasia Tusk wraz z rodziną wybrała się do Paryża. Co prawda, powód jej podróży był służbowy, ale na szczęście wraz z bliskimi zdążyła odwiedzić piękne miejsca. Gwiazda zdradziła nawet, ile waży jej córka. To już duża dziewczynka.

„W nowej roli, odrobinę zakręcona, ale szczęśliwa, że podołałam z organizacją tej przedziwnej eskapady. Chociaż towarzyszył mi mąż i nasze siedmio-kilogramowe szczęście to przyczyna mojej podróży była stricte służbowa. Na kilka godzin przeniosłam się do świata, w którym luksus pędzi za prostotą, sztuka przeplata się z technologią, a biel z czernią” – napisała Kasia Tusk na blogu Makelifeeasier.

Blogerka od dawna prowadzi modowego bloga. Jest sumienna, co daje rezultaty. Gwiazda ma liczne grono fanów, którzy są zainteresowani jej stylizacjami modowymi.

„Chociaż czasem przeklinam te niedzielne wpisy (jakieś siedem lat temu zadeklarowałam się, że w ten dzień ZAWSZE będzie pojawiał się na blogu nowy wpis ze strojem, który miałam na sobie w danym tygodniu) to akurat w tym przypadku trochę się cieszę – przynajmniej znalazłam pretekst, aby jeden wieczór w Paryżu był odrobinę bardziej wyjątkowy ?❤️” – napisała Katarzyna Tusk na Instagramie. 

https://www.instagram.com/p/Bz0wwdSiu-S/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ