Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Szczere wyznanie Hailey Baldwin: „Jestem niepewna, krucha…”

Hailey Baldwin, żona Justina Biebera, zdobyła się na odważne wyznanie na początku 2019 roku. Aktorka przyznała, że często czuje się gorsza oraz porównuje się z innymi. Wszystko to sprawia, że jest rozbita i przytłoczona. Co jeszcze napisała gwiazda? Jej wpis polubiło ponad 2 miliony osób!

Dopada mnie lęk i smutek

Kilka miesięcy temu Hailey Baldwin zaskoczyła fanów swoim wyznaniem w mediach społecznościowych. Aktorka zdradziła wtedy, że znacznie lepiej czuje się psychicznie, gdy robi sobie przerwę od korzystania z mediów społecznościowych. Zwróciła uwagę, media społecznościowe mają również ciemną stronę, o której nieczęsto się nie mówi.

„Kiedykolwiek robię sobie od niego przerwę, czuję się znacznie lepiej i jestem szczęśliwszą osobą. Gdy tylko go włączam, dopada mnie natychmiastowy lęk i smutek, poddaję się – napisała Hailey. – Proszę nie zrozumcie mnie źle. Instagram jest niesamowitym narzędziem i wspaniałym sposobem na utrzymywanie kontaktów z innymi. Ale ma też bardzo negatywną stronę – mówiła w grudniu żona Justina Biebera na InstaStories.

https://www.instagram.com/p/BsG9TojBOEu/

Szczere wyznanie Hailey Baldwin: „Jestem niepewna, krucha…”

Na początku 2019 roku gwiazda zdobyła się na jeszcze odważniejsze wyznanie!

Gwiazda przyznała, że tak jak każdy ma swoje problemy. Często porównuje się z innymi, co sprawia, że czuje się gorsza, niepewna siebie. 

„Wchodząc w 2019 rok chcę być bardziej otwarta na rzeczy, z którymi nie radzę sobie od dawna. Chcę być wrażliwa na to, co mnie spotyka. Mam 22 lata i prawda jest taka, że mimo, że moje życie może wyglądać na niesamowite z boku, to owszem, też mam swoje problemy…”” – zaczęła Hailey.

Wyznała, że często czuje się niewystarczająco dobra. Codziennie walczy ze sobą, by wygrać życiową wojnę. Nieustannie szuka siebie, ale trudno jej odnaleźć. 

„Jestem niepewna. Krucha. Ranię innych. Mam swoje lęki i powątpiewania. Bywam niespokojna, smutna, a nawet zła. Przez większość dni łapię się na tym, że przeglądam Instagrama porównując się do innych. Przez to czuję się gorsza, niewystarczająco dobra. Każdego dnia przeżywam bitwę z samą sobą. I nie piszę tego po to, byś mnie żałowała albo poczuła do mnie sympatię. Czułam, że chcę się tym podzielić. Jestem tylko człowiekiem… młodą kobietą, która szuka siebie i to naprawdę jest trudne. Ciężko jest odnaleźć samego siebie, ale jeszcze trudniej jest nieustannie się porównywać do innych. W takich dniach czuję się rozbita i przytłoczona” – czytamy na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bq6TMOYBiX2/

Gwiazda przypomina, że nikt nie jest bez powodu na świecie, a każda osoba jest wyjątkowa: ma niepowtarzalny charakter, uzdolnienia, swoją własną historię.  

„Byłoby cudownie, gdyby inne, młode dziewczyny i kobiety mogły odnaleźć w tych słowach siebie, po to, by wesprzeć się wzajemnie. Wszystkie mamy dobre dni i to nigdy się nie zmieni. Z tego co wiem, Bóg stworzył nas indywidualistami nie bez powodu, z naszą urodą, osobowością, z naszą osobistą historią – bo dla każdej z nas przygotował plan i cel. Każdy z nas znalazł się tutaj nie bez powodu. Dlatego w tym roku chcę być sobą i być pewną siebie z tym, jak się czuję ze sobą. Bo wystarczy to, kim jestem, jaka jestem. Jestem kochana, tak jak Ty. I wystarczy to, że jesteśmy, jakie jesteśmy” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/BrRh5V4hLRy/

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ