Ania Przybylska miała zagrać niepełnosprawną dziewczynę

Anna Przybylska też miała kompleksy! Czego w sobie najbardziej nie lubiła?

Anna Przybylska była uznawana za jedną z najładniejszych polskich aktorek. Szczególną uwagę zwracały jej duże oczy i pełne usta. Nic dziwnego, że gwiazda była obsadzana w rolach piękności. Jednak okazuje się, że gwiazda miała kompleksy związane ze swoim wyglądem! Czego w sobie najbardziej nie lubiła?

Anna Przybylska też miała kompleksy! Czego w sobie najbardziej nie lubiła?

Anna Przybylska była ulubienicą wielu kobiet i mężczyzn. Aktorka miała poczucie humoru oraz umiała zjednać sobie ludzi. Nie da się ukryć, że przyciągała również jej niezwykła uroda. Szczególną uwagę zwracały jej duże, piękne oczy oraz pełne usta. Jednak mimo tego gwiazda, jak większość kobiet, również miała kompleksy związane ze swoim wyglądem. Co jej się najbardziej nie podobało?

– Uważała na przykład, że ma za mało umięśnione nogi i za szerokie biodra. Tymczasem wszyscy faceci zawsze zwracali uwagę właśnie na nią. Kiedyś do klubu koszykarskiego, w którym pracowałam, jednocześnie będąc agentką Ani, przyjechali zawodnicy z NBA. Ania wpadła na chwilę do mnie w czapce, nieumalowana. Zamieniłyśmy kilka zdań. Gdy wyszła, zawodnicy zamarli. „Kim ona jest?” – dopytywali. Bo ona magnetyzowała – mówiła menadżerka i przyjaciółka Małgorzata Rudowska w wywiadzie dla portalu gazeta.pl.

Uroda to nie wszystko

W 2014 roku Anna Przybylska zdobyła tytuł: „Viva! Najpiękniejsza”. Posłuchajcie jej przemówienia!

Aktorka wiedziała, że jej uroda jest „w cenie”, jednak miała nadzieję, że będzie mogła pochwalić się nie tylko swoim wyglądem, ale również pokazać swój cały warsztat aktorski.

– Chciała jednak, by przyszedł moment, kiedy zacznie dostawać też inne role, nie tylko piękności. Niestety, takie propozycje nie zdążyły do niej przyjść. Nawet w ostatnim, zresztą dobrym filmie „Bilet na Księżyc” gra striptizerkę – przypomniała  Małgorzata Rudowska.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Książka „Ania”, której premierę zaplanowano na 27 września, to pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia aktorki. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki – dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ