Maja Kapłon z "The Voice of Poland" walczy o zdrowie. Czeka ją poważna operacja

Maja Kapłon z „The Voice of Poland”: Moje zdrowie wyceniono na 5 milionów

Maja Kapłon znana z programu „The Voice of Poland” ma poważne problemy ze zdrowiem. Czeka ją skomplikowana operacja kręgosłupa. Trwają zbiórki pieniężne wspierające młodą artystkę.

Maja Kapłon z „The Voice of Poland”: Moje zdrowie wyceniono na 5 milionów

Maja Kapłon już podczas przesłuchań do programu “The Voice of Poland” mówiła, że od zawsze ma duże kłopoty z kręgosłupem. Dotychczas przeszła aż osiemnaście operacji. Gdy miała dwadzieścia lat obiecano jej, że już więcej nie będzie mieć zabiegów.

https://www.instagram.com/p/B4ASmgVDNHb/?utm_source=ig_embed

To miała być ostatnia operacja

“Urodziłam się ze skrzywieniem kręgosłupa. Gdybyś spojrzał na zdjęcie rentgenowskie, zobaczyłbyś jak moje kręgi, układają się w literę S. Gdy miałam cztery lata, lekarze włożyli mnie w gipsowy gorset, a rodzice usłyszeli, że kiedyś będę potrzebowała operacji. Nie była to jedna operacja, ale aż osiemnaście!

Pierwszy raz operowano mnie, gdy skończyłam osiem lat. Gdy o tym pomyślę, widzę śruby w czaszce i kolanach, a do nich przymocowane linki, na których końcach były woreczki obciążające. Leżałam tak 2 tygodnie. Kolejne zabiegi nie były wcale łatwiejsze”  – czytamy na stronie zbiórki dla Mai Kapłon.

Jednym z nich było umocowanie pręta, który stabilizował jej postawę. Jednak pękł on już 2 lata temu, o czym piosenkarka dowiedziała się dopiero niedawno.

“Wszystko pokomplikowało się w tym roku, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i  kłucie w klatce piersiowej. Po dłuższych spacerach zaczynało mnie boleć biodro, przez co nie mogłam spać po nocach. Po badaniach okazało się, że stalowy pręt, który miał trzymać mój kręgosłup już do końca życia – pękł!” – pisała zrozpaczona Maja w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/B5ALZIFj2KE/

Pomóżmy stanąć na nogi

Artystka mówiła, że niezbędna jest operacja w Nowym Jorku, która jest jej jedyną szansą na normalne życie. Zabieg wyceniono na ponad 5 milionów złotych.

Pomóż mi znów stanąć na nogi, znów znaleźć się na ukochanej scenie!” – apelowała dziewczyna.

Ratujmy Maję

Na Facebooku powstał profil, aby na bieżąco informować o wszelkich działaniach ludzi dobrego serca, czyli o wydarzeniach otwartych, kiermaszach, koncertach, które wspierają zbiórkę na rzecz Mai. Na tej stronie będą udostępnianie też licytacje oraz informacje dotyczące stanu zdrowia piosenkarki.

„Wszystkim będę tu zdawać Wam relację o moim stanie zdrowia, krokach podjętych w celu jak najszybszego powrotu do niego oraz o przebiegu hospitalizacji. KOCHAM ❤️ i dziękuję za dotychczasową pomoc” – napisała Maja.

https://www.facebook.com/RatujemyMajeKaplon/photos/a.100345718116896/100362324781902/?type=1&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: siepomaga.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ