Kendall Jenner i Gigi Hadid recytują piosenke Biebera

Kendall Jenner i Gigi Hadid recytują piosenkę Justina Biebera! To wideo to wielki hit!

Czy jesteście fanami pierwszego wielkiego hitu Justina Biebera – „Baby”? Jeśli tak, to koniecznie zobaczcie nagranie, w którym Kendall Jenner i Gigi Hadid recytują słowa słynnej piosenki! Uśmiejecie się do łez!


Kendall Jenner i Gigi Hadid recytują piosenke Biebera


Nowa odsłona

Czy lubisz piosenkę Justina Biebera „Baby”? Nie da się ukryć, że tekst tej piosenki nie jest bardzo skomplikowany. Jednak w zupełnie innej aranżacji nabiera nowego znaczenia! Kto podjął się recytacji hitu Biebsa? Dwie sławne modelki – Kendall Jenner oraz Gigi Hadid! To nie mogło się nie udać!


Prawdziwe aktorki

Dziewczyny bardzo wczuły się w swoje role. Ich sposób przeżywania jest bardzo ekspresyjny, a Gigi Hadid ujawniła nawet swój talent wokalny. Zobaczcie ich występ! To nagranie bije rekordy popularności w internecie!

{youtube}o7nPE6e-DUI|600|450|0{/youtube}


Moda wśród gwiazd

Wśród zagranicznych celebrytów panuje ostatnio moda na odczytywanie tekstów największych hitów. Największym powodzeniem cieszą się kawałki, których tekst do bardzo ambitnych nie należy. Szczególnie ważna jest interpretacja –  im bardziej poważna czy zaskakująca, tym lepiej. Celebrytów do wspólnej zabawy zaprasza magazyn „W”. W studiu gościły już Cate Blanchett, Cindy Crawford,  Irina Sheyk oraz Elizabeth Banks. N  Pod lupę były brane piosenki innych gwiazd m.in.  Britney Spears („Toxic”), Drake’a ( „Controlla”), a także Prince’a („Purple Rain”, „Diamonds and pearls”).   


Jak wam się podoba recytacja Kendall Jenner i Gigi Hadid? Sam Justin Bieber nie zrobiłby tego lepiej? 😉


Źródło zdjęć: www.youtube.com/Kendall Jenner and Gigi Hadid Dramatically Reading „Baby” By Justin Bieber Will Blow You Away

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ