Hirsch nie przyszła na premierę filmu

Maja Hirsch nie przyszła na premierę filmu, w którym zagrała główną rolę. Jest oświadczenie!

Maja Hirsch nie pojawiła się na premierze filmu „DJ”, w którym zagrała jedną z głównych rolę. Wiele osób czekało na gwiazdę, ale się nie doczekało. Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie! Co napisała?

Maja Hirsch nie przyszła na premierę filmu, w którym zagrała główną rolę. Jest oświadczenie!

16 stycznia w Warszawie odbyła się premiera filmu „DJ”, w którym Maja Hirsch zagrała jedną z głównych ról. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Daniel Olbrychski, Anna Obert, Ola Ciupa, Patrycja Markowska, a także Andżelika Piechowiak. Jednak największą gwiazdą miała być właśnie Maja Hirsch, ale aktorka nie przyszła do Złotych Tarasów. Gdzie spędziła ten wieczór? Ze znajomymi na kolacji! Dlaczego? Co się stało?

Nieuzasadnione obwarowania

Aktorka tłumaczy, że nie przyszła na premierę filmu z prozaicznych powodów. Okazuje się, że dystrybutor filmu nałożył na listę nazwisk jej gości nieuzasadnione „obwarowania”. Dalej aktorka pisze o sukni, w której planowała wystąpić. Gwiazda ma nadzieję, że uczestnicy premiery miło spędzili czas, a ona sama cieszy się, że mogła ten wieczór spędzić z przyjaciółmi, których zaprosiła na premierę. 

„Z racji tego, że odbyła się dziś premiera filmu DJ, w którym miałam przyjemność grać pierwszoplanową rolę, uczciłam ten wieczór z moimi bliskimi na uroczystej kolacji. Niestety nie było dane mi wciąż udziału w pokazie w Złotych Tarasach.

Powody są niezwykle prozaiczne. Dystrybutor filmu nałożył na moją listę nazwisk gości nieuzasadnione dla mnie obwarowania. Z szacunku do widzów, a także mediów oraz wielu osób współtworzących ten film, producentów i samego dystrybutora, postanowiłam pojawić się na kolacji w sukni, którą przygotowałam na premierę, na jakiej mnie i moim gościom nie dane było uczestniczyć. Mam nadzieję, że goście pokazu spędzili przyjemnie czas, a ja ze swej strony cieszę się, że mogłam ten moment dzielić z moimi zaproszonymi na premierę przyjaciółmi” – czytamy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ