Małgorzata Socha jest głodna godnego życia?

Małgorzata Socha świętuje roczek córeczki! Poruszające wyznanie gwiazdy

Małgorzata Socha jest mamą dwóch dziewczynek. Młodsza córeczka właśnie skończyła roczek. Z tej okazji aktorka opublikowała piękne zdjęcie, a także zamieściła wzruszający wpis. Co napisała o macierzyństwie? 

Małgorzata Socha świętuje roczek córeczki! Poruszające wyznanie gwiazdy

Małgorzata Socha jest mamą czteroletniej Zosi. W styczniu ubiegłego roku urodziła córeczkę Basię. Dziewczynka właśnie obchodzi pierwsze urodziny! Oczywiście nie obyło się bez „wystrzałowego” tortu urodzinowego!

Aktorka przyznała, że bycie mamą jest rolą jej życia. Zobaczcie urocze zdjęcie!

Bycie mamą to najlepsze co mogło mi się w życiu przydarzyć ❤️❤️❤️… pierwszy rok życia to w końcu już poważna sprawa… ? ?????????#happybirthday ? Basiu #birthdayparty #firstbirthday #party #mommyslife #daugther #mommysgirl #mommysbaby #happy #family

https://www.instagram.com/p/BeETGOElvyr/?taken-by=malgosia_socha

Aktorka jest mamą aktywną zawodową. Jak udaje jej się pogodzić życie rodzinne z zawodowym? Kluczem jest dobra organizacja, ale przede wszystkim pomoc bliskich. Tatusiowie są niezastąpieni 🙂 Warto podzielić się rodzicielskimi obowiązkami.

„Dzisiaj panowie sami wychodzą z wózkami na dwór, budują fantastyczne relacje nie tylko z synami, ale i z córkami. To jest super, bo dziecko ma dwoje rodziców – mamę i tatę. Fajnie, jeśli mężczyźni mają tego świadomość i biorą czynny udział w rodzicielstwie. To przede wszystkim ma bardzo duży wpływ na dziecko, ale też bardzo odciąża mamę. Bo kiedy oni mają swój czas, mama może mieć swój czas. I to jest super” – mówi Małgorzata Socha w rozmowie z „Party.pl”.

Sen sprawiedliwego

A co aktorka robi, gdy jej mąż zajmuje się córkami? Okazuje się, że gwiazda jest wielkim śpiochem, więc… 🙂

„Ja po prostu kocham spać. Nie ma sytuacji, w której nie mogłabym zasnąć. To nie wynika z tego, że jestem taka przemęczona, ale ja po prostu jestem wielkim śpiochem. Jak mogę spać, to sobie oczywiście zawsze ten deficyt snu nadrobię. Nie mam nic złego na sumieniu, więc nie mam problemu ze snem. Śpię snem sprawiedliwego (śmiech)” – mówi aktorka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/malgosia_socha/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ