Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki

Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki! Zaskakujący wpis o ojcostwie!

Natalia Siwiec wraz z Mariusz Raduszewskim z córką Mią przebywa obecnie na wakacjach w Meksyku. Para na Instagramie chętnie dzieli się swoimi fotkami z wakacji. Ukochany modelki pokazał urocze zdjęcie z dziewczynką, a przy okazji opublikował wzruszający wpis o ojcostwie.

Mąż Natalii Siwiec pokazał twarz córki! Zaskakujący wpis o ojcostwie!

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski i ich córka Mia są obecnie na wakacjach w Meksyku. Para z chęcią pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia z wypoczynku. Modelka często publikuje zdjęcia z córeczką. Jednak to jej ukochany pokazał buzię dziewczynki, a przy tym dodał wzruszający wpis!

#Miłość❤️

#KiedyTrzymaCięZaBrodęJakLwa👊🏼🦁

#KiedyCzujeszSięTakiPotrzebny🙌🏼💪🏼👊🏼

#ToJestMiłość❤️

“Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości… To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół… Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć… Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha… Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić. -I wtedy kiedy ktoś chce ją skrzywdzić, a ty zasłaniasz ją własnym ciałem? – czytamy na Instagramie Marcina Raduszewskiego.

Mia ma urocze zdjęcie, prawda? Zobaczcie fotkę!

#Miłość❤️ #KiedyTrzymaCięZaBrodęJakLwa👊🏼🦁 #KiedyCzujeszSięTakiPotrzebny🙌🏼💪🏼👊🏼 #ToJestMiłość❤️ "Miłość to jest takie coś, czego nie ma. To takie coś co sprawia, że nie ma litości… To tak jakby budować dom i palić wszystko wokół… Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach, miłość jest wtedy, jak do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz Moja Maleńka i kiedy patrzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć… Wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha… Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić." "-I wtedy kiedy ktoś chce ją skrzywdzić, a ty zasłaniasz ją własnym ciałem?

A post shared by Mariusz Raduszewski (@architettodellanotte) on

Bezwarunkowa miłość

Wpis bardzo spodobał się fanom mężczyzny. Wielu z nich zauważyło, że cytat pochodzi z filmu “Sara”.

“Miłość do dziecka to jedyna miłość bezwarunkowa i bezgraniczna ❤️Pięknie…”,

“Piękny wpis, wzruszający. Uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia i instastory 😍”,

“Pięknie powiedziane…I tak jest! SAMO ŻYCIE”,

“Hehe dobre dobre🤣 malutka jest świetna 💋”,

“Milosc to takie cos czego nie ma nienamacalne piekno ❤️❤️❤️zgadzam sie piekne !!! Do takich refleksji czesto przyczynia sie dziecko ( kobieta spelniona)”,

“Woowwow lalka jest kochana❤opis to sztos” – piszą internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/architettodellanotte

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...