Dębska będzie trzymać kciuki za Wiktorię Gąsiewską w "Tańcu z Gwiazdami"

Urszula Dębska będzie trzymać kciuki za Wiktorię Gąsiewską w „Tańcu z Gwiazdami”! Młodzi mają najtrudniej?

Wiktoria Gąsiewska wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Czy młoda aktorka zachwyci nas swoimi umiejętnościami tanecznymi? Tego dowiemy się już wiosną! Gwiazda ma już jedną fankę, która mocno będzie trzymała za nią kciuki. O kim mowa? O Urszuli Dębskiej! Co artystka mówi o swojej młodszej koleżance po fachu? 

Urszula Dębska będzie trzymać kciuki za Wiktorię Gąsiewską w „Tańcu z Gwiazdami”! Młodzi mają najtrudniej?

Urszula Dębska już teraz obiecuje, że będzie trzymać kciuki za Wiktorię Gąsiewską. Aktorka „Pierwszej miłości” zwraca uwagę, że młodym gwiazdom wcale nie jest łatwo.  

„Wiktoria, za którą będę trzymała kciuki, lubię za młodych trzymać kciuki, a wiem, że w tych programach nie jest łatwo młodym. Nie mówię o takich młodych jak ja, tylko o takich młodych jak Wiktoria” – mówi Urszula Dębska w rozmowie z magazynem „Party”.

Dlaczego? Aktorka zaobserwowała pewną regułę! Co ma na myśli? Urszula Dębska zauważyła, że młode gwiazdy często szybko odpadają z rywalizacji, zwłaszcza dziewczyny. Co jest tego powodem? Ich wiek, zazdrość widzów…? 

Dziwny syndrom

„Zauważyłam, że jest coś takiego jak syndrom Kasi Sawczuk czy Marty Wierzbickiej. Ja nie wiem, czy to jest tak, że ludzie lubią ucierać nos tym najmłodszym? Nie umiem tego wytłumaczyć. Zauważyłam taki trend, że często te najmłodsze, tym bardziej dziewczyny, szybko odpadają” – szczerze mówi Urszula Dębska.

Urszula Dębska przekonuje, że jej młodsze koleżanki bardzo dobrze tańczyły. Widziała ich występy na żywo. Szczególnie była pod wielkim wrażeniem tanga Katarzyny Sawczuk. Już niedługo będzie bardzo kibicować Wiktorii, ma nadzieję, że młoda aktorka zajdzie daleko. Też będziecie trzymać za nią kciuki? 

Marta Wierzbicka czy Kasia Sawczuk to były fajnie tańczące dziewczyny. Myślę, że Kaśka była ogromny zaskoczeniem. Widziałam ich tango, a proszę mi wierzyć na żywo to wygląda znaczniej gorzej niż w telewizji. Także będę za młodą mocno trzymać kciuki, miałam okazję ją poznać, bardzo sympatyczna, fajna dziewczyna. Bardzo skromna, także kciuki będę trzymała.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Wiktoria Gąsiewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ