Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska: Jej suknia ślubna podbija salony. Viola Piekut powinna być dumna!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub we wrześniu 2018 roku. Para pobrała się w malowniczej Toskanii, a jej kreacje ślubne zrobiły wielkie wrażenie na fanach. Szczególnie pierwsza suknia wywołała zachwyt wśród internautów. A jak Gog Wan ocenia tę stylizację?

Agnieszka Kaczorowska z Maciejem Pelą zaczęła spotykać się pod koniec 2017 roku, a już we wrześniu 2018 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka miała aż trzy suknie ślubne. Wszystkie pochodzą kreacje pochodziły z atelier Violi Piekut. Zobaczcie jej główną suknię!

Gog Wan, zagraniczny znany projektant, jest zachwycony tą stylizacją. Podoba mu się dekolt, koronki, rękawy, rozcięcie, ale nie tylko!

„Ona wygląda niesamowicie. To moja ulubiona kreacja ze wszystkich ślubnych kreacji gwiazd, które mi pokazałaś. Uwielbiam ją, uwielbiam głęboki dekolt, jest bardzo seksowny. Uwielbiam rękawy, uwielbiam koronki – są piękne. Podoba mi się to, że sukienka lekko odsłania nogi i to że panna młoda nosi okulary. Jest hot! Kimkolwiek jest ta dziewczyna ma wspaniały styl” – mówił Gog Wan w rozmowie z dziennikarką „Party”.

Projekt głównej sukni ślubnej Agnieszki Kaczorowskiej to najbardziej wyrafinowane spojrzenie na lekkość, zwiewność, delikatność. W procesie tworzenia bardzo ważny był dla nas ruch, to jak suknia będzie współgrała z niesamowitym wdziękiem i gracją Agnieszki. Ogromną rolę odegrała tu też siła skojarzeń – tych najpiękniejszych i ważnych dla pary młodej. Nieprzypadkowy motyw delikatnej mgiełki, która jakby przed chwilą pojawiła się na tkaninie to celowy zabieg, który nawiązywał do miejsca ceremonii. Aby go osiągnąć nad wykończeniem sukni pracowało aż pięć plastyczek, dzięki którym zamierzony efekt trójwymiarowości stał się widoczny gołym okiem. Elegancja projektu została wyjątkowo podkreślona w bardzo dostojnych rękawach i misternie ułożonym dole sukni – podkreśla Viola Piekut na swoim fanpage.

A jak wy oceniacie tę suknię?

View this post on Instagram

To był najpiękniejszy dzień naszego życia. ❤️ Brakuje słów, aby opisać emocje, które nam towarzyszyły. Teraz jesteśmy wypełnieni wdzięcznością. Wynika głównie ona ze szczęścia, że otrzymaliśmy dar prawdziwej miłości.❤️ . Chcemy też podziękować naszym najbliższym – rodzinom i przyjaciołom za ogrom wsparcia, pomoc i za to, że dzięki wspólnym staraniom wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. ❤️ Kochamy Was !!!! . Dziękujemy także Wam wszystkim za życzenia, które do nas spływają.😍 Nie sposób na wszystko odpisać, ale serce rośnie…❗️Jest nam niezwykle miło je czytać. . Dziękujemy ludziom którzy zadbali, abyśmy czuli się wyjątkowo – @kolorowekredki 😘 @thelovebrzozowski 😘 @violapiekut 😘 @signorleone 😘 @lovenail.jb 😘 @dubasagnieszka 😘 ! . Dziękujemy za piękne zdjęcia @marek_podolczynski ☺️ Ale też @eachoneteachone.pl , @emotionimage oraz @arcadiusmauritzofficial … i wszystkim gościom.❤️ . Tych DZIĘKUJĘ moglibyśmy wykrzyczeć jeszcze tysiące…! Życie jest piękne. #Pelakiwpodróży #Toskania #Volterra #Tuscany #wedding #bride #groom #lovetotheendoflife #Pelakowelove

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:  kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...