Magda Gessler pokazała swój prezent gwiazdkowy! To lepsze niż samochód!

Magda Gessler pokazała swój prezent gwiazdkowy! To lepsze niż samochód!

Magda Gessler pokazała, jaki prezent dostała w Święta Bożego Narodzenia!  Prowadząca „Kuchenne rewolucje” pokazała filmik, w którym widzimy, jak jeździ na swoim podarku! Też chcielibyście otrzymać coś takiego? Nam ten pomysł bardzo się podoba i zamawiamy taki „upominek” na przyszły rok! 

Magda Gessler pokazała swój prezent gwiazdkowy! To lepsze niż samochód!

Magda Gessler w rodzinnym gronie spędzała Święta Bożego Narodzenia. Restauratorka na Instagramie pokazała zdjęcia pięknie przystrojonego domu. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” na święta wybrała ciekawą stylizację.  Jednak największą furorę w internecie zrobił prezent, który dostała na Gwiazdkę! Restauratorka otrzymała jeżdżącą walizkę! Zobaczcie nagranie!

https://www.instagram.com/p/BdGV80KndUM/?taken-by=magdagessler_official

Ale śmiga

Fanom bardzo spodobał się prezent, który dostała Magda Gessler.

„Ale pani śmiga ??????”,

„Pani Magdo ! Jest pani wspaniała ! Drugiej osoby takiej nie znam ?❤️??”

„Żeby to jeszcze odkurzalo I zmywalo podlogi :)”,

„Ja wiem, to jest specjalna walizka, żeby nie trzeba było drzeć na piechotę na lotnisku do bramki ?”,

„Każdy ma w sobie takiego dzieciaka” – pisali internauci.

https://www.instagram.com/p/BdH4UKHn0d7/?taken-by=magdagessler_official

Zmieniła spojrzenie Polaków na sztukę gotowania

Magda Gessler ma dodatkowe powody do świętowania, gdyż jej program „Kuchenne rewolucje” od kilku lat cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Jesienią kulinarne show oglądało średnio 2,51 mln osób. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN jest zdania, że restauratorka zmieniła spojrzenie Polaków na gastronomię.

„Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…” – mówił niedawno Edward Miszczak w rozmowie z magazynem „Viva!”.

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/magdagessler_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ