Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Justyna Żyła wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej w magazynie „Playboy”. Fotografie żony skoczka wywołały duże poruszenie w mediach. Teraz pora na jej występ w „Tańcu z gwiazdami”?

Góralu, czy ci nie żal?

Odważna sesja zdjęciowa Justyny Żyły w magazynie „Playboy” wywołała duże emocje. Wymowny był również tytuł materiału: Góralu, czy ci nie żal ?” Od kilku miesięcy wiadomo, że w między skoczkiem Piotrem Żyłą a jego żoną nie układa się najlepiej. Medioznawca, Marcin Sanakiewicz, uważa, że sesja jest raczej przemyślaną decyzją marketingową Justyny Żyły niż próbą zwrócenia uwagi męża.

-Biorąc pod uwagę medialny rozgłos, jakiego nabrały prywatne sprawy między panem Piotrem a panią Justyną, sesja w “Playboyu” nie dziwi. Wbrew wielu komentarzom, z jakimi mieliśmy do czynienia ostatnio, nie łączyłbym jednak kwestii osobistych z decyzją o udziale pani Justyny w rozbieranej sesji zdjęciowej. To raczej przemyślana decyzja marketingowa, próba wykorzystania „pięciu minut” – trzeba powiedzieć, że całkiem udana – powiedział Marcin Sanakiewicz w rozmowie z Se.pl.

Justyna Żyła wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”?

Specjalista ocenia, że Justyna Żyła ma szansę wystąpić w programach typu talent show np. “Taniec z gwiazdami”. Wiele znanych osób już w nich wystąpiło, dlatego producenci poszukują nowych “twarzy”. Jednocześnie udział w takich programach może być trampoliną do jeszcze większej popularności. 

– Odnośnie potencjalnego udziału pani Justyny w programach telewizyjnych, takich jak “Taniec z Gwiazdami”, myślę, że jest to całkiem prawdopodobne. Ten i podobne formaty w zasadzie wyczerpały już zasób gwiazd, z jakimi mamy do czynienia na co dzień. Pojawienie się nowej postaci daje potencjał nie tylko dla rozwoju jej kariery, ale także idealnie wpisuje się w nieustanną potrzebę produkowania gwiazd przez stacje telewizyjne – tłumaczył mężczyzna.

Myślicie, że Justynę Żyłę zobaczymy w kolejnej edycji “Tańca z gwiazdami”? Chcielibyście, żeby żona skoczka wystąpiła w tanecznym show? A może w programie kulinarnym? Żona skoczka bardzo lubi gotować. Zobaczcie, jakie zdjęcia wrzuca na Instagrama!


Źródło zdjęć: www.instagram.com/justynazyla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...