Marina i Wojtek Szczęsni opowiadają o swoim związku. Jakie obawy miała piosenkarka przed pierwszą randką z piłkarzem?

Marina i Wojtek Szczęsni opowiadają o swoim związku. Jakie obawy miała piosenkarka przed pierwszą randką z piłkarzem?

21 maja 2016 roku Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub na jednej z greckich wysp. Jednak myli się ten, kto myśli, że piłkarzowi tak łatwo było „zdobyć” wokalistkę. Jakie opory przed pierwszym spotkaniem miała Marina Łuczenko?

Marina i Wojtek Szczęsni opowiadają o swoim związku. Jakie obawy miała piosenkarka przed pierwszą randką z piłkarzem?

Para bardzo dobrze wspomina swój ślub. Wesele również było bardzo udane. Młoda para i goście świetnie się bawili.

 „Co to był za dzień! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ze wzruszeniem będziemy wspominać te cudowne chwile” wyjawiła piosenkarka. Natomiast jej świeżo upieczony mąż napisał w mediach społecznościowych: „To najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Jestem najszczęśliwszym facetem na ziemi, gdyż mogę ogłosić, że Marina została moją żoną”. Jednak myli się ten, kto myśli, że Szczęsnemu szybko udało się poderwać wokalistkę… Jak wyglądały początki ich znajomości?

Marina Łuczenko była sceptycznie nastawiona do randki z piłkarzem. Wiedziała, że jest przystojny, jednak miała świadomość, że sportowiec dobrze zarabia, więc… 

„Marina: Tak, ale też wiedziałam, że dobrze zarabia i pewnie myśli: Mogę mieć wszystko. I każdą. A ja nigdy nie chciałam być jedną z wielu.

Wojtek: Nie dziwię się, że tak podejrzewałaś, bo istnieje stereotyp piłkarza – króla życia.

Marina: Wojtek mnie zaskoczył. Okazało się, że jest zupełnie inny, niż można byłoby się spodziewać. Ujęło mnie w nim przede wszystkim to, że jest taki normalny i ma w sobie tyle ciepła, dobroci, romantyzmu i szacunku dla ludzi, a pieniądze go nie zdeprawowały.

Wojtek: Bardzo chciałem się pokazać z takiej strony. Myślę, że mam zdecydowanie więcej do zaoferowania kobiecie niż pieniądze, dlatego chciałem pokazać Marinie prawdziwego siebie i szczerze otworzyć się przed nią. Już po pierwszych kilku spotkaniach czułem, że nadajemy na tej samej fali, że to fajna, wartościowa dziewczyna. Pomyślałem: Niech pozna mnie lepiej i wtedy zobaczymy, jak to się dalej rozwinie” – zdradziła para w rozmowie z magazynem „Viva!”.

https://www.instagram.com/p/Bao9iM4Fx1R/?hl=pl&taken-by=marina_official

Życzymy Marinie i Wojtkowi, aby ich związek cały czas się rozwijał! 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ