Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Magda Gessler chudnie w oczach! Jaką ma dietę?

Magda Gessler od kilku miesięcy stosuje zdrową dietę. Efekty widać gołym okiem – gwiazda wciąż gubi kilogramy! Zobaczcie! Jak odżywia się gospodyni „Kuchennych rewolucji”? Wiemy!

Magda Gessler chudnie w oczach! Jaką ma dietę?

Magda Gessler kilka miesięcy temu postanowiła schudnąć. Jak pomyślała, tak zrobiła, a efekt przechodzi wszelkie oczekiwania. Restauratorka schudła już wiele kilogramów. Dosłownie niknie w oczach! Zobaczcie!

Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja? – mówiła wiosną w rozmowie z dziennikarzem „Vivy”.

https://www.instagram.com/p/B37W-evJ34p/

Dieta Magdy Gessler

Magda Gessler ograniczyła wiele potraw mącznych i mięsnych, a zamiast nich postawiła na dietę wegetariańską. Zwolennikiem bezmięsnego jadłospisu jest jej syn Tadeusz. To jemu zawdzięcza nowy sposób żywienia?

„Zawdzięczam nie tylko Tadeuszowi, bo również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenia mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę” – mówiła Magda Gessler w rozmowie z magazynem „Party”.

https://www.instagram.com/p/B39-53kJFll/

Warzywa przed wszystkim

Dieta gospodyni „Kuchennych rewolucji” obfituje w dojrzałe pomidory!

“Tak sie mam po pomidorach … i pierwszej miłości …,waldus .. zawsze wam mówię ze dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić …..!!!❤️‼️?☘️#mg #besos… jak zwykle po Kanadzie” – napisała niedawno Magda Gessler na Instagramie.                     

A do warzyw najlepsza jest oliwa – więcej nie potrzeba!

“Moja … dieta na ten tydzien plus oliwa zoliwek …. fajnie.. mamy najlepsze pomidory na swiecie te sa z hity … tam@gdzie ludzie mieszkają w grotach…, :))” – czytamy na Instagramie prowadzącej “Kuchenne rewolucje”.

https://www.instagram.com/p/B2moAnZJJER/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ