Jak Anna Kalczyńska o dba o sylwetkę

Anna Kalczyńska miała wypadek na stoku! Jak teraz się czuje?

Anna Kalczyńska miała wypadek na stoku! Dziennikarka nie miała szczęścia podczas tegorocznej majówki. Gwiazda uległa wypadkowi i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Co się dokładnie stało?

Anna Kalczyńska miała wypadek na stoku!

Anna Kalczyńska zakończyła już swoją majówkę w tym roku… Prezenterka „Dzień Dobry TVN” pojechała do Austrii. Gwiazda szusowała po alpejskich stokach, jednak nie zakończyło się to dla niej dobrze. Anna Kalczyńska miała wypadek na stoku! Szczegóły zdarzenia opisała na Facebooku. Okazuje się, że w rozpędzoną dziennikarkę wjechał pewien mężczyzna. Gdyby nie kask, który prezenterka miała na głowie, to cała sytuacja mogła zakończyć się tragicznie. Dziennikarka została przetransportowana helikopterem. Warto odpoczywać, ale ostrożnie – przestrzega Kalczyńska.

Helikopter

Kalczyńska w szpitalu

„Tak się dla mnie zakończyła majóweczka 2017.

Mogło być gorzej. Gdybym nie miała kasku, suma prędkości moja i Pana, który we mnie wjechał nie tylko pozbawiła by mnie przytomności na kilka minut ale pewnie zdrowia.

Wyobraźcie sobie, żona tego Pana zatrzymała się przy nim i wtedy wjechała w nią córka, łamiąc jej kolano, otwarcie. Także…świętujcie ostrożnie, Kochani” – napisała dziennikarka na Facebooku.

Darmowy lot nad Alpami

Pod postem dziennikarki pojawiło się dużo komentarzy. Fani życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia. Zauważają również, że Kalczyńska miała darmowy lot nad Alpami, a to nie lada przygoda!

„Pozytyw: darmowy locik nad Alpami. Zdrówka!”,

„Zdrówka Aniu! Odpoczywaj i szybkiego powrotu do domu! ????”,

„O rany, współczuję 🙁 Na trasach jest niestety niebezpiecznie…. Szybkiego powrotu do zdrowia!”,

Ale masz Anioła Stróża! ?dobrze, że jesteś cała… dbaj o siebie i wracaj”,

„Uroki zatłoczonych stoków albo beztroskich wypoczywających…trzymaj się” – pisali internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Kalczyńska Maciejowska oraz www.instagram.com/annakalczynskam/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ