Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po porodzie! Apeluje do kobiet

Agnieszka Kaczorowska w lipcu tego roku urodziła córeczkę Emilkę. Młoda mama bardzo spełnia się w nowej roli – wygląda kwitnąco, a po ciążowych kilogramach nie ma już śladu. Jaki ma sposób na zgrabną sylwetkę i co chce przekazać innym kobietom?

Agnieszka Kaczorowska pokazała brzuch po porodzie. Apeluje do kobiet

W lipcu na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Kaczorowskiej. Gwiazda urodziła córeczkę Emilkę. Minęły zaledwie trzy miesiące od tego magicznego wydarzenia, a tancerka już wróciła do figury sprzed ciąży.

„Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki…że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie…Tak, jest super! ☺️? Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami…” – zapowiada Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Mimo, że gwiazda szybko wróciła do dawnej sylwetki, to zwraca uwagę, aby nie porównywać się z nią, gdyż trenuje od 6. roku życia. Ciało sportowe inaczej regeneruje się niż u osób, które nie ćwiczyły lub trenowały znacznie mniej. Zdradza również, że od czasu porodu jeszcze nie ćwiczyła i to jest w porządku – każda kobieta wraca do formy w swoim tempie. 

❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.??

❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni…No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (??patrz 2. zdjęcie)?, ale nad tym się popracuje…tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć…Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.??” – pisze Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B39hweDHtRq/

Ruch w ciąży miał duży wpływ

Aktorka zwraca uwagę, że ruch w ciąży ma duże znaczenie w regeneracji ciała po porodzie, a także korzystnie wpływa na szybszy powrót do figury sprzed ciąży. A co myśli o karmieniu piersią? I diecie – jak wygląda jej jadłospis?

❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.??

❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka… No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.??

❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.?” – pisze Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/B3malVAHhWR/

Zacznij od głowy

Dla gwiazdy bardzo ważne są emocje. Doskonale zdaje sobie sprawę, to właśnie one mają wielki wpływ nie tylko na samopoczucie psychiczne, ale również na wygląd. Też zauważyliście taką prawidłowość?

„❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy…❤️

I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA! ?” – przypomina Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/B3ev_WfHMV3/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ