Izabela Janachowska

Izabela Janachowska o mężu: Jest totalnie zakochany w naszym synku

Izabela Janachowska kilka tygodni temu urodziła pierwsze dziecko. Prowadząca „W czym do ślubu?” cieszy się macierzyństwem, zdradza również, że jej mąż „oszalał” na punkcie maluszka. Ostatnio nawet bardzo się wzruszył!

Izabela Janachowska o mężu: Jest totalnie zakochany w naszym synku

Izabela Janachowska niedawno urodziła synka. Przyjście na świat chłopca zmieniło życie jej rodziny o 180 stopni. Gwiazda przyznała, że początkowo jej mąż obawiał się, że gdy maluch pojawi się na świecie, to on zostanie odsunięty na drugi plan. Jednak tak się jednak nie stało, ale za to…

„Krzysztof miał typowe dla mężczyzn obawy przed porodem. Bał się, że zostanie odsunięty przeze mnie na drugi plan. Po porodzie przestało się to liczyć. Jest totalnie zakochany w naszym synku! Na Dzień Dziecko zrobiliśmy nawet im obu wspólną sesję zdjęciową. Trzeba było widzieć, jak bardzo był wzruszony” – mówiła Izabela Janachowska w rozmowie z „Fleszem”.

Dziecięcy pokój

Jeszcze niedawno para urządzała pokój dla dziecka. Gwiazda chciała, aby wystrój był nowoczesny, a jednocześnie nie stracił dziecięcego charakteru. Chyba się jej udało!

„Zależało mi, żeby było inaczej, oryginalnie. Nie chciałam urządzać pokoju w stylu francuskim, z błękitami i szarościami. Nasz dom jest nowoczesny i zależało mi, żeby pokój dziecka była z nim spójny. Dlatego postawiłam na biel, beż i granat. Jest dużo wzorów w pepitkę, rzeczy z inicjałami. Mamy też żyrafki Sophie i balony. Jest bajkowo!

https://www.instagram.com/p/BxJ7pqYhCAe/

„To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania ? Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, ze nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami ? 10 maja 2019 to teraz najważniejsza data w naszym życiu ? #newborn#mybabyboy #bestdayofmylife#endlesslove #purelove #familyfirst#babydream” – cieszyła się Izabela Janachowska.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ