Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

M jak miłość: Widzowie pożegnali Marka Mostowiaka! To już koniec

Kacpra Kuszewskiego nie zobaczymy już w „M jak miłość”. Aktor po osiemnastu latach zakończył współpracę z serialem. Widzowie właśnie pożegnali Marka Mostowiaka!

M jak miłość: Widzowie pożegnali Marka Mostowiaka! To już koniec

Marek Mostowiak miał ostatnio coraz więcej problemów na głowie. Mężczyzna postanowił pojechać za granicę  – do Irlandii. I tym sposobem pożegnaliśmy jednego z głównych bohaterów kultowej „Emki”. 

https://www.facebook.com/mjakmilosc/photos/a.203450543021586/2223642321002388/?type=3&theater

Będzie ich brakowało

Fani są zawiedzeni.

„Ten serial juz nie jest taki jak kiedyś jednak Kacpra będzie brakować szkoda”,

„Szkoda, że Marek z Ewą odchodzą z serialu. Będzie ich brakować”,

„Chłopaki wyrosły, Marek zprzystojniał, a Ewunia nadal śliczna  Tęskno za Wami będzie gołąbeczki ❤”,

„Jak oni odejdą to już z Mostawiakow zostanie tylko Basia. Ten serial to już nie to . Tak na prawdę to już nie ma mostowiakow i nie ma miłości. Jedyna stała para po seniorach rodu to Kinga i Piotrek. Zaraz to będzie moda na sukces a nie m jak miłość” – pisali fani pod zdjęciami z Kacprem Kuszewskim. 

Nowe wyzwania

Czy aktor żałuje, że zakończył swoją przygodę z serialem? Nic z tych rzeczy. Był bardzo związany z ekipą, ale poczuł, że nadszedł czas na nowe zobowiązania zawodowe. Czuł, że właśnie nadszedł moment na odważne zmiany w jego życiu. Teraz dużo gra w teatrze i koncertuje. Nie żałuje swojej decyzji. A czy wy żałujecie, że już nie zobaczycie aktora w serialu?

„Ostatni raz na planie byłem na początku lipca. Nie, nie żałuję swojej decyzji. Miałem takie poczucie, że przyszedł już czas. Myślę, że wiele fajnych rzeczy zawodowych przede mną – na razie mam dużo zajęć głównie w teatrze, przygotowuje dwie premiery, oprócz tego koncertuje ze swoim recitalem, jest „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na razie jest tak, jak było w dniu, kiedy podejmowałem swoją decyzję. Wiedziałem, że tak będzie. Może za dwa lata będę mógł ocenić to z perspektywy czasu – mówił Kacper Kuszewski w rozmowie z „Super Expressem”.

——————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ