Ania Lewandowska: Małymi krokami spełniajmy marzenia

Ania Lewandowska bardzo lubi święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, w którym trenerka może spędzić z rodziną, zatrzymać się, a także pomyśleć o mijającym roku oraz o nadchodzących dniach, a także zastanowić się nad noworocznymi postanowieniami.

Ania Lewandowska: Małymi krokami spełniajmy marzenia

Ania Lewandowska z niecierpliwością czeka na Boże Narodzenie. To właśnie wtedy ma dużo czasu na spędzanie go z rodziną. Para na co dzień mieszka w Niemczech, więc bliskimi widuje się od czasu do czasu, ale właśnie Wigilia i świąteczne dni spędzają razem z najbliższymi. 

https://www.instagram.com/p/B6dfau6BRFW/

„Święta są wyjątkowe!?❤️

Są po to, aby się zatrzymać, aby pobyć razem, porozmawiać na wszystkie tematy z bliskimi, są po to, aby odpocząć i oczywiście aby … zjeść ? ale ale☝️… W tym czasie nie zapominajmy o spacerze lub chociażby slow joggingu, czy każdej innej lekkiej aktywności fizycznej. Bez presji, bez pędu?” – pisze Ania Lewandowska na Instagramie.

Podsumujmy rok

Trenerka również zauważa, że koniec roku to dobry czas na podsumowanie, a także pomyślenie o nowych wyzwaniach. 2020 rok już jest blisko!

„Znajdźmy czas, aby podsumować rok, aby cieszyć się z tego co mamy tu i teraz i, aby wyznaczać nowe cele bez presji, a małymi kroczkami spełnimy kolejne marzenia. A jak Wy spędziliście ten magiczny czas?Nasunęły Wam się jakieś refleksje?” – pyta trenerka. 

https://www.instagram.com/p/B6kbYsYBfex/

————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ