Ania Lewandowska: Małymi krokami spełniajmy marzenia

Ania Lewandowska bardzo lubi święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, w którym trenerka może spędzić z rodziną, zatrzymać się, a także pomyśleć o mijającym roku oraz o nadchodzących dniach, a także zastanowić się nad noworocznymi postanowieniami.

Ania Lewandowska: Małymi krokami spełniajmy marzenia

Ania Lewandowska z niecierpliwością czeka na Boże Narodzenie. To właśnie wtedy ma dużo czasu na spędzanie go z rodziną. Para na co dzień mieszka w Niemczech, więc bliskimi widuje się od czasu do czasu, ale właśnie Wigilia i świąteczne dni spędzają razem z najbliższymi. 

„Święta są wyjątkowe!?❤️

Są po to, aby się zatrzymać, aby pobyć razem, porozmawiać na wszystkie tematy z bliskimi, są po to, aby odpocząć i oczywiście aby … zjeść ? ale ale☝️… W tym czasie nie zapominajmy o spacerze lub chociażby slow joggingu, czy każdej innej lekkiej aktywności fizycznej. Bez presji, bez pędu?” – pisze Ania Lewandowska na Instagramie.

Podsumujmy rok

Trenerka również zauważa, że koniec roku to dobry czas na podsumowanie, a także pomyślenie o nowych wyzwaniach. 2020 rok już jest blisko!

„Znajdźmy czas, aby podsumować rok, aby cieszyć się z tego co mamy tu i teraz i, aby wyznaczać nowe cele bez presji, a małymi kroczkami spełnimy kolejne marzenia. A jak Wy spędziliście ten magiczny czas?Nasunęły Wam się jakieś refleksje?” – pyta trenerka. 

View this post on Instagram

I also have a great offer for you: Cardio from the Challenge 7 program and Strong buttocks ? personally I love this training and I miss it a lot?? _________ Święta, święta i .. ?‍♀️?‍♀️ Kochani, nie wiem jak Wy, ale ja wybieram się na trening. A ponieważ kobiety w ciąży rządzą się swoimi prawami, wystarczy mi 30 minutowe cardio na tętnie 140 – 150 (u wytrenowanych kobiet). Dla Was też mam mam super propozycję: Mocne pośladki z programu Challenge 7 oraz Cardio? z @Diet_training_by_Ann? Osobiście uwielbiam ten trening i nie ukrywam tęsknię za nim? Umówmy się tak, że zrobicie go za mnie? A w zamian spalicie świąteczne kalorie. Obiecuje! ________ #workout #healthyteam #huawei #teamhuawei #freebuds3 @huaweimobilepl

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

One Comment

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....