Ania Lewandowska: Małymi krokami spełniajmy marzenia

Ania Lewandowska bardzo lubi święta Bożego Narodzenia. To wyjątkowy czas, w którym trenerka może spędzić z rodziną, zatrzymać się, a także pomyśleć o mijającym roku oraz o nadchodzących dniach, a także zastanowić się nad noworocznymi postanowieniami.

Ania Lewandowska: Małymi krokami spełniajmy marzenia

Ania Lewandowska z niecierpliwością czeka na Boże Narodzenie. To właśnie wtedy ma dużo czasu na spędzanie go z rodziną. Para na co dzień mieszka w Niemczech, więc bliskimi widuje się od czasu do czasu, ale właśnie Wigilia i świąteczne dni spędzają razem z najbliższymi. 

“Święta są wyjątkowe!?❤️

Są po to, aby się zatrzymać, aby pobyć razem, porozmawiać na wszystkie tematy z bliskimi, są po to, aby odpocząć i oczywiście aby … zjeść ? ale ale☝️… W tym czasie nie zapominajmy o spacerze lub chociażby slow joggingu, czy każdej innej lekkiej aktywności fizycznej. Bez presji, bez pędu?” – pisze Ania Lewandowska na Instagramie.

Podsumujmy rok

Trenerka również zauważa, że koniec roku to dobry czas na podsumowanie, a także pomyślenie o nowych wyzwaniach. 2020 rok już jest blisko!

“Znajdźmy czas, aby podsumować rok, aby cieszyć się z tego co mamy tu i teraz i, aby wyznaczać nowe cele bez presji, a małymi kroczkami spełnimy kolejne marzenia. A jak Wy spędziliście ten magiczny czas?Nasunęły Wam się jakieś refleksje?” – pyta trenerka. 

View this post on Instagram

I also have a great offer for you: Cardio from the Challenge 7 program and Strong buttocks ? personally I love this training and I miss it a lot?? _________ Święta, święta i .. ?‍♀️?‍♀️ Kochani, nie wiem jak Wy, ale ja wybieram się na trening. A ponieważ kobiety w ciąży rządzą się swoimi prawami, wystarczy mi 30 minutowe cardio na tętnie 140 – 150 (u wytrenowanych kobiet). Dla Was też mam mam super propozycję: Mocne pośladki z programu Challenge 7 oraz Cardio? z @Diet_training_by_Ann? Osobiście uwielbiam ten trening i nie ukrywam tęsknię za nim? Umówmy się tak, że zrobicie go za mnie? A w zamian spalicie świąteczne kalorie. Obiecuje! ________ #workout #healthyteam #huawei #teamhuawei #freebuds3 @huaweimobilepl

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...