Rozenek kłamała na tema wieku? Ile w rzeczywistości ma lat?

Lady Rozenek, słynie z dbania nie tylko o czysty dom, lecz także o swój młody wygląd. Prezenterka telewizyjna robi wszystko, żeby zatrzymać czas. Regularny lifting i wypełnianie zmarszczek to jedno, ale czy posunęłaby się do kłamstwa na temat swojego wieku? Rozenek wiekKontrowersje wogół daty urodzenia

Internetowy tabloid dokopał się do zdjęcia ze studniówki z 1988 roku, na którym rzekomo znajduje się Małgodzara Rozenek, wtedy jeszcze Kostrzewska. Problem w tym, że celebrytka od dawna utrzymuje, że urodziła się w 1978 roku. Oznaczałoby to, że w czasie, kiedy zostało zrobione zdjęcia, miała 10, a nie 19 lat.

Wiek narzeczonej Radosława Majdana stał się tematem spekulacji już nie pierwszy raz. Magdalena Mołek w swoim programie już raz podważyła wersję Rozenek twierdząc, że są w tym samym wieku. Wtedy Perfekcyjna Pani domu oczywiście zarzekała się, że jest inaczej i jest od Mołek młodsza.

Zdaniem tabloidu, o tym, że celebrytka urodziła się w 1969 roku, zapewniali też znajomi i rówieśnicy ze szkoły. Doda, był żona Majdana, kpiła natomiast jakiś czas temu, że Perfekcyjna Pani Domu podrobiła sobie dowód osobisty.

38 czy 46?

Do debaty na temat wieku, nie mogła nie włączyć się sama zainteresowana, która nadal utrzymuje, że jest dużo młodsza, a na zdjęciu ze studniówki jest ktoś inny, a to samo imię i nazwisko to jedynie zbieg okoliczności.

Dodała zdjęcie na swój profil na Instagramie i rozpoczęła poszukiwania:

PUDELEK postanowił poszukać mojego sobowtóra. Odnalazł Małgorzatę Kostrzewską, ale… to nie jestem ja – napisała. Dlatego sama organizuje mój własny konkurs pt. „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” 🙂 , bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym Panią na obiad. 🙂 – napisała Rozenek.

Jeśli nawet tabloid w tym wypadku się pomylił, nadal nie jest to dowód, że podawany przez Rozenek wiek, jest prawdziwy. Bez względu jednak na to, kiedy urodziła się Perfekcyjna Pani Domu, trzeba przyznać, że świetnie się trzyma.

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ