Facebook z czarnym tłem dostępny już w Polsce. Jak wygląda nowa wersja serwisu?

W czerwcu tego roku zapowiadany był “nowy Facebook”. Powoli pojawia się on u kolejnych użytkowników. Trafił również do Polski, razem z ciemnym motywem.

Jakiś czas temu zapowiadano redesign Facebooka. Jego wyglądu, oraz ogólnego sposobu korzystania z platformy Marka Zuckerberga. W nowościach znalazł się między innymi czarny motyw. Funkcja ta już trafia do niektórych użytkowników z Polski.

 Foto: Komputer Świat

Wizualnie, nowa opcja jest dosyć minimalistyczna. Ikony są nieco powiększone, jednak ich miejsce nie uległo żadnej zmianie. Facebook nie jest już niebieski – dominującymi kolorami jest biel oraz czerń. Środkowa część ekranu to tablica, po prawej stronie znajdują się nasze kontakty, z kolei lewa to pasek nawigacji – ustawienia, wydarzenia itd. Tryb ciemny możemy uruchomić po kliknięciu ikonki naszego profilowego zdjęcia.

Obecnie jeszcze nie wiadomo, w jakim momencie nowym Facebook’iem będą mogli cieszyć się wszyscy. Bardzo prawdopodobne jednak, że do końca roku nowy Facebook zagości u większości Polaków.

 Foto: Komputer Świat

Nowy Facebook jednak najszybciej, prawdopodobnie trafi do mobilnej aplikacji. Aktualizację tą dostały smartfon z Androidem 10, najnowszym iOS-em, a także: Huawei P30 Pro 128GB Dual Sim, Google Pixel 3, Samsung Galaxy S10 128GB Dual Sim, Apple iPhone 11 64GB, czy Apple iPhone Xs 64GB.

A Ty? Masz już aktualizację?

Foto: Shutterstock.

Zobacz także: 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5204 More posts in Newsy category
Recommended for you
sołdek gdansk
Tu żyje się najlepiej. Gdańsk, Gdynia i Sopot w czołówkach rankingów dobrych miejsc do życia

W opublikowanym właśnie raporcie LivCom Awards Gdynia zajęła trzecie miejsce na świecie spośród miast najlepszych...