Anna Małysa komentuje kontrowersyjną konkurencję w Azja Express

Anna Małysa komentuje kontrowersyjną konkurencję w Ameryka Express

Ostatni odcinek “Ameryka Express” wywołał liczne kontrowersje! Wszystko za sprawą jednej konkurencji, w której uczestnicy całowali nieznajome kobiety. Prowadząca reality show wydała oświadczenie, produkcja również, ale tym zadaniu trudno zapomnieć. Jak sytuację komentuje Anna Małysa, jedna z uczestniczek? 

Anna Małysa komentuje kontrowersyjną konkurencję w Ameryka Express

Dziesiąty odcinek “Ameryka Express” wywołał oburzenie wśród widzów! W jednej z konkurencji uczestnicy reality show całowali nieznajome kobiety, nie pytając ich o zgodę. W mediach zawrzało. Taka sytuacja nie powinna nigdy się zdarzyć. Szczególnie dostało się Filipowi Chajzerowi oraz Tomaszowi Karolakowi – mężczyźni wykonali to zadanie. Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie, w którym skrytykowała kontrowersyjną konkurencję. Produkcja “Ameryka Express” kilka godzin później również odniosła się do zaistniałej sytuacji.

“Kochani, przywiązujemy ogromną wagę do wysokich standardów etycznych na planie jak i na antenie. Mimo to w ostatnim, 10. odcinku naszego programu znalazła się konkurencja, która przez niektóre osoby mogła zostać odebrana jako niestosowna. Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się dotknięci, oglądając ten odcinek” – czytamy na fanpage “Ameryka Express”.

Zabawa zabawą, ale…

Anna Małysa, która w wyścigu po Ameryce towarzyszyła aktorowi Maciejowi Musiałowskiemu, również negatywnie oceniła zadanie. Dziewczyna zwraca uwagę, że nie można ślepo robić wszystkiego, co każą inni. Można było również odmówić wykonania takiego zadania.

Według mnie to zadanie nie powinno mieć miejsca. Zabawa zabawą, ale to nie jest ani śmieszne, ani… no właśnie, co to miało być? A że niektórzy ślepo wykonują wszystkie zadania, bez refleksji, to inna sprawa. Ja nie jestem aktorką, dla mnie to nie jest normalnym całować się z obcą osobą. Produkcji chyba się pomyliło i myśleli, że wszyscy jesteśmy aktorami. Bo nie widzę innego wytłumaczenia. Każdy mógł podejść do zadania inaczej, nie ma przymusu do niczego. Najwyżej jest kara, jeśli nie chcesz wykonać zadania”,

Para nr 5 – Anna Małysa i Maciej Musiałowski. Najmłodsza para naszego programu obok @fit.lovers Maciej na co dzień grał…

Opublikowany przez Ameryka Express TVN Czwartek, 23 sierpnia 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ameryka Express – Fani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...