Liv Tyler została ambasadorką marki Triumph!

Liv Tyler została nową ambasadorką marki Triumph Essence na sezon jesień/zima 2017/2018! Informacja została ogłoszona 12 kwietnia w Szwajcarii. Nowa kampania została zrealizowana przez wybitnego i legendarnego fotografa modowego – Rankina. Zdjęcie podkreślają zmysłowość, delikatność oraz kobiecą pewność siebie.

Liv Tyler ambasadorką marki Triumph Essence

Czym charakteryzuje się bielizna z linii Triumph Essence? Przede wszystkim jest zmysłowa i kobieca. Każda z pań, nawet ta najbardziej wymagająca, znajdzie coś dla siebie. kobiety. W sezonie jesienno – zimowym kolekcja nawiązuje do efektownego stylu ‘Opulent Art Nouveau’, a delikatne i kobiece modele prezentowane przez Liv, wykonane zostały z ozdobnej, aksamitnej siateczki, koronki Leavers i wytwornej jedwabnej satyny.

Dlaczego akurat Liv Tyler została ambasadorką marki? Suzanne McKenna nie ma wątpliwości, że to doskonały wybór. Argumentując ten wybór podkreśliła, że Liv Tyler jest piękna, kobieca, elegancka i pewna siebie, czyli dokładnie taka jak marka Triumph Essence. Poza tym aktorka jest jej zdaniem nowoczesną kobietą, która doskonale łączy pracę zawodową z wychowaniem dzieci. Przy tym jest bardzo pewna siebie i to właśnie z nią mogą utożsamiać się kobiety.

A jak Liv Tyler komentuje to, że została wybrana na ambasadorkę marki?

To dla mnie zaszczyt móc pracować z Triumphem, marką z olbrzymią tradycją, którą znam i podziwiam od wielu lat. Kolekcja Triumph Essence jest naprawdę wyjątkowa. Uwielbiam te kobiece i szykowne fasony i już nie mogę się doczekać ich tegorocznej premiery.

Bielizna z tej kolekcji, którą promuje Liv Tyler będzie dostępna w sklepach już pod koniec 2017 roku. Myślicie, że wybór aktorki na ambasadorkę to był dobry pomysł? A może w tej roli widzielibyście kogoś innego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ