Anna Orłowska wizażystką w programie „Supermodelka Plus Size”

Anna Orłowska wizażystką w programie „Supermodelka Plus Size”! Ma ręce pełne roboty?

Już po wakacjach na antenie Polsatu zobaczymy nowy program „Supermodelka Plus Size”. Wizerunkiem finalistek będzie zajmowała się m.in. Anna Orłowska, znana charakteryzatorka i wizażystka! Będzie miała ręce pełne roboty?

Anna Orłowska wizażystką w programie „Supermodelka Plus Size”

Annę Orłowską już niedługo zobaczymy w roli eksperta w programie „Supermodelka Plus Size”. Kobieta z wykształcenia i z zamiłowania jest charakteryzatorką i wizażystką. Przez trzy lata pracowała dla marki Chanel, a później reprezentowała firmę Estée Lauder. Malowała również podczas sesji zdjęciowych dla wielu magazynów kobiecych. W nowym programie Polsatu będzie czuwała nad makijażem przyszłych modelek, a także udzieli im wielu porad związanych z wizażem. Finalistki zazwyczaj będą miały klasyczny makijaż, ale niekiedy zobaczymy je saute czy w oryginalnym, wieczorowym makeu-upie.

 – W przypadku większości zadań, jakie dziewczyny muszą wykonać w programie, robimy im klasyczny, piękny makijaż. Nie mają wyglądać dziwnie, ale pięknie. Natomiast są też momenty, w których dziewczyny są zupełnie „saute” czy takie, kiedy mogłam zaszaleć z makijażem. Wówczas uczestniczki zupełnie zmieniają swoje oblicze. Zaskoczyły mnie, że mogą przejść aż taką metamorfozę – mówi Anna Orłowska.

Kariera w modelingu

Wizażystka przyszłym modelkom wróży świetlaną przyszłość w świecie mody. Finalistki są zmotywowane, dają z siebie wszystko. Jest przekonana, że wiele z nich osiągnie sukces. Anna Orłowska zdradza, że w finale znalazły się kobiety o różnych typach urody, dlatego każda z nich może znaleźć swojego odbiorcę.   

– Wszystkie finalistki biorące udział w „#Supermodelka Plus Size” naprawdę chcą być modelkami. Nie celebrytkami, ale prawdziwymi modelkami. Chcą pokazać wachlarz swoich możliwości i to, że dadzą radę nawet w trudnych warunkach. Są silne fizycznie, sesje są wyczerpujące, a one z zapałem dają z siebie wszystko. Jestem pewna, że wiele uczestniczek programu będzie pracowało w zawodzie. Zapotrzebowanie na modelki plus size jest duże, ale profesjonalnych modelek niewiele. W finałowej piętnastce znalazły się dziewczyny o bardzo różnych typach urody, więc każda z nich znajdzie swój rynek, swojego odbiorcę. Trzymam za nie kciuki – mówi Anna Orłowska.

Będziecie oglądać program „Supermodelka Plus Size”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Z miłości do makijżu – Anna Orłowska, tekst Izabella Jarska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

248 More posts in Moda category
Recommended for you
Jak wybrać idealny kostium kąpielowy?

Wakacje w pełni, a Ty jeszcze nie kupiłaś nowego kostiumu? Bonprix.pl radzi, jaki fason i...