Lis, Szulim i Rozenek kpią z Kaczoruk na antenie TVN

Lis, Szulim i Rozenek kpią z Kaczoruk na antenie TVN

Lis, Szulim i Rozenek, nazywane złośliwie ‘trojaczkami’ TVN lub ‘polskim Destiny’s Child’, odwiedziły poranny program ‘Dzień Dobry TVN’, by promować swoją przyjaźń i zakpić z Renaty Kaczoruk, która razem z nimi występowała w show ‘Azja Express’

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis , po powrocie z Azji chętnie udzielają wspólnych wywiadów. Z plotek wynika, że panie zaprzyjaźniły się także prywatnie, jednak wiele osób podejrzewa, że ich znajomość jest jedynie chwytem marketingowym. Magda Mołek oraz Marcin Meller, którzy poprowadzili niedzielny odcinek ‘Dzień Dobry TVN’, postanowili zweryfikować plotki, o przyjaźni celebrytek.

Jak poznały i zaprzyjaźniły się ‘trojaczki’?

Perfekcyjna zdradziła, że polubiła Agnieszkę, gdy ta złamała dla niej regulamin i ofiarowała coś do jedzenia.

– Ja Agnieszko polubiłam ciebie bardzo w momencie, kiedy przekazałaś mi banana na planie Azji w totalnym ukryciu i od tego momentu moja słabość jest ogromna – żartowała Rozenek.

– Ja poznałam Małgosię przez telefon. Tuż przed wyjazdem zadzwoniłam do Gośki, nawet nie wiem skąd miałam numer telefonu. Ja byłam strasznie rozłożona psychicznie perspektywą, że być może przez miesiąc nie będę widzieć swoich dzieci. Kompletnie nie mogłam sobie z tym poradzić, więc sobie myślę, jest druga taka ofiara, Rozenek, zadzwonię zapytać jak perfekcyjnie poradzić sobie z rozłąką. I to było zabawne, my wtedy pierwszy raz rozmawiałyśmy. Pamiętasz, ta rozmowa trwała 2,5 godziny, jak nie lepiej. Zaczęło się od dzieci a później poszło powiedziała o znajomości z Rozenek – Hanna Lis.

– To „Cosmopolitan” napędził ten hype. Hanka jest bardzo równą babką. Kocham kobiety, które zajmują się polityką. Czasem łapiesz z kimś przelot i tak się stało – zapewniała Szulim Woźniak-Starak.

Lis, Szulim i Rozenek o relacjach z Kaczoruk

Dziennikarz Marcin Meller postanowił wykorzystać okazję i poznać szczegóły konfliktu z Renatą Kaczoruk, najbardziej kontrowersyjną uczestniczką ‘Azja Express’.

Azja jest takim testem na relacje, na człowieka – stwierdziła Małgosia.

– To był taki program, który zbliżył uczestników i myślę, że te relacje pozostaną nam na bardzo długo. No, oprócz jednej osoby, która się nie zbliżyła – dodała Szulim.

– Nasza trójka się bardziej zbliżyła, niż inni. My wciąż, niemal wszyscy utrzymujemy ze sobą kontakt – komentowała Lis.

Celebrytki nie wypowiadały się na temat konfliktu z Kaczoruk, ale chętnie kpiły i śmiały się mówiąc, że nie wszyscy uczestnicy programu się zbliżyli.

– Zaśmiałam się teraz diabolicznie! – skwitowała nawet Perfekcyjna.

Lis dodała także, że nawet belgijscy twórcy programu zwrócili uwagę na fakt, że Polacy, jako jedyny naród, chętnie wspierał się podczas wyścigu. Wtedy Szulim po raz kolejny nawiązała do Kaczoruk, mówiąc, że każdy sobie pomagał „poza jedną osobą”.

‘Przyjaciółki’ pochwaliły za to Szulim, za piękne dekoracje świąteczne, które przerosły wszelkie oczekiwania.

– Agnieszka wyprawiła przepiękną Wigilię. Wcześniej mówiła, że nie lubi stroików świątecznych – zachwycała się Rozenek. Ale jak weszłam do jej domu to po prostu mnie powaliło. Choinka miała z sześć metrów, wszędzie sople lodu, bardzo dla nas się postarała. My z Hanią wypadłyśmy bardzo blado z naszymi normalnymi stroikami – stwierdziła Rozenek.

Na wigilii celebrytek pewnie zabrakło Kaczoruk i jej narzeczonego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ