radek pestka

Pestka konkuruje z Patrykiem Grudowiczem i narzeka na show biznes

Zwycięzca ostatniej edycji ‘Top Model’, Patryk Grudowicz, jest uwielbiany przez widzów, ale krytykowany przez niektórych celebrytów. Wśród osób, którym model nie przypadł specjalnie do gustu jest Radek Pestka, zwycięzca poprzedniej edycji programu.

Pestka zazdrosny o Patryka?

Radek Pestka stwierdził, że osobowość Patryka może mu zaszkodzić.

– Szanuję go za to, że wygrał, bo to ogromne wyróżnienie. Teraz będzie na świeczniku przez pewien moment. Pierwsze trzy miesiące to taka bomba. I tak naprawdę to od niego zależy. Patryk jest nieśmiały, skromny, i boję się, że show-biznes go zniszczy. Może nie stanie się jakiś inny, ale chodzi o to, żeby nie zatracił się w tym wszystkim, żeby ktoś go poprowadził i pokazał, jak to wygląda. Jest z mniejszego miasta, nie wszystko wie – powiedział Pestka.

Złośliwi twierdzą jednak, że komentarz Pestki jest wynikiem jego zazdrości o kolegę, który w bardzo krótkim czasie stał się bardziej popularny, jak Radek po roku pracy.

Pestkę szlag trafia z zazdrości – drwią internauci.

Okazuje się, że Patryk zdobył już na Instagramie 247 tysięcy fanów. Pestka, który udziela się medialnie od dłuższego czasu, ma na koncie 240 tysięcy obserwujących. Nic dziwnego więc, że Radek obawia się o swoją pozycję wśród fanów Top Model.

Pestka nadal atakowany przez internautów

Jeszcze podczas programu Pestka spotkał się z krytyką innych uczestników Top Model oraz internautów. Zwycięstwo zamiast skończyć nieprzyjemne komentarze, sprawiło jedynie, że hejt odbywa się na większą skalę. Po tym, jak model przypadkowo opublikował w sieci zdjęcie swojego penisa, jego wizerunek jeszcze bardziej ucierpiał. Z Pestki śmiała się cała Polska.

Mimo wielu negatywnych komentarzy, Radek na szczęście ma jeszcze wierną grupę fanów, którzy proszą go, by nie rezygnował z show biznesu.

– Zostań na snapieeee A na hejty miej wylane bo ludzie zawsze będą zazdrościć człowiekowi który coś osiągnął A oni nie.

– Osoby które cie hejtują robią to bo ty cos osiągnąłeś a one nic. Jak zrezygnujesz będą miały satysfakcje, ale jeżeli rzeczywiście zdecydujesz się nie prowadzić snapa nie będziemy Ci mieli tego za złe ważne zebyś Ty był szczęśliwy! Pamiętaj, ze my TWOI CZYTELNICY jesteśmy z Tobą.

– kamiltrz@radekpestka ale czym sie przejmujesz? ludzie zawsze beda hejtowac,nie zmienisz tego.Popatrz jacy ludzie pisza te hejty,najważniejsi są chyba twoi obserwatorzy a nie hejterzy. nie pozwól zeby osoby ktore najeżdżają na twoja osobe rujnowały twoj kontakt z nami. MY bedziemy z tobą zawsze i mozesz na nas liczyć a hejterow poprostu miej w dupie vo sa niczego warci i dlaczego maja Tobie psuć marzenia cele itd. Pokaz im ze jeszcze wiele wiecek osiągniesz!!! Żadnego snapa nie opuszczaj!!! – motywują fani Radka.

Choć Pestka coraz gorzej radzi sobie z krytyką, choć docenia wsparcie fanów.

– Powoli sobie nie radzę, myslalem ze wytrzymam ten hejt na moją osobę, ze mnie zmotywuje do działania, ale jest coraz gorzej – napisał Pestka, ale obiecał, że będzie dalej obecny w mediach społecznościowych, jeśli jego fani będą chcieli go nadal oglądać. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ