Mocny wpis Ewy Chodakowskiej o przemocy domowej

Ewa Chodakowska o chorobie naszych czasów. Ty też ją możesz mieć! Ona zamienia życie w koszmar

Ewa Chodakowska ma bardzo dużo na głowie. Trenerka jest w stałym kontakcie z fanami, zajmuje się swoim czasopismem, podejmuje coraz to nowe wyzwania związane z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem, a także prowadzi treningi oraz dba o swój klub fitness. Doba zazwyczaj wydaje jej się na krótka. Czasu jest tak mało, a obowiązków tak dużo. Pojawia się presja, zmęczenie, złość, frustracja… Ten mechanizm zna chyba każda z nas. Jak sobie radzić w takich sytuacjach? Ewa Chodakowska przychodzi z pomocą. Ma złotą radę!

Ewa Chodakowska o chorobie naszych czasów. Ty też ją możesz mieć! Ona zamienia życie w koszmar

Ewa Chodakowska ma bardzo dużo obowiązków. Gwiazda pracuje od światu do nocy. Pracuje wszędzie, gdzie tylko jest internet. Bardzo rzadko robi sobie krótkie przerwy. Jeszcze do niedawna wolne chwile powodowały u niej ogromne wyrzuty sumienia. Przecież jest jeszcze tyle do zrobienia… „Dziewczyna na wyluzowanej szelce” to był mit?

„Codziennie czeka mnie lista zadań którą przygotowuje końcem minionego tygodnia.. Każdego dnia otwieram oczy i z miejsca zabieram się za prace… Moja praca jest praca mobilną.. tam gdzie jest dostęp do internetu tam pracuje.. czyli wszędzie.. na każdej szerokości geograficznej, każdego dnia w roku.. o każdej porze dnia i nocy.. kiedy tylko nie śpię..

Moja praca nie ma przerw – inaczej.. przerwy mogę sobie robić, kiedy mi się żywnie podoba i nazywam to luksusem, ale moja dyscyplina nje pozwala mi na leserstwo… mało tego.. jeszcze nie tak dawno dochodził do tego pracoholizm 😱😱 kiedy zdarzało mi się zawiesić na pare minut, od razu wyrzuty sumienia wielkości dorodnej słonicy siadały na moich barkach i przygniatały swoim ciężarem..

Zmarnowana chwila!! Jak tak mogłam!! Przecież tyle jest jeszcze do zrobienia, a ile do odkrycia!!

Czasu tak mało, a pomysłów tak dużo!! Nie wolno mi zwalniać!! Skup się!!! Skup się!!  Nie zdążysz przed końcem dniaaaaaaaaa… O Madonno!!! Presja na życzenie… Noradrenalina 300% normy, trudności z zasypianiem i pobudka jeszcze przez kurami… coraz bardziej podkrążone oczy, coraz częściej podniesiony głos.. upierdliwość, złośliwość.. irytacja z byle bzdury… czy to na pewno ja?

Dziewczyna na wyluzowanej szelce??? O nie!!” – napisała szczerze Ewa Chodakowska.

Prawdziwe wybawienie

Dla trenerki „wybawieniem” były loty samolotem. Czekała tylko na komunikat „prosimy o włączenie trybu samolotowego”. Po chwili zasypiała bez wyrzutów sumienia. Jednak już po dotarciu na miejsce problem znowu się pojawiał.  

„Wsiadałam do samolotu.. i Nie mogłam się doczekać, żeby usłyszeć “prosimy o włączenie trybu samolotowego” …  głos silników, to przyjemne buczenie.. brak zasięgu, niemożność pracy bez najmniejszych wyrzutów sumienia… Odcięta od neta odlatywałam…W imię ojca i syna…Modlitwa… Zrelaksowane czoło… Spokojny oddech… zasypiałam jak dziecko…  tego mi było trzeba… Ale, ale!!! Ile ten odlot trwał?  Tyle co sam lot 😬😬 Bez względu na to gdzie leciałam, bez względu na to jak zaplanowałam urlop.. wysiadałam z samolotu i w towarzystwie palm, piasku i lazurowej wody, wsio ryba gdzie, znów się spinałam..” – opisuje gwiazda.

@kavoukis ❤️ Choć Jemu nie przeszkadza "żyć w cieniu"..nie tłumaczy nikomu, ze nie jest jedynie "mężem swojej żony".. tak mnie samej zaczęło to przeszkadzać.. "A ten mógłby się wziąć do pracy".."co on tak za nią ciagle łazi".. "grecki nierób".. Mój mąż jest moim mentorem.. Gdyby nie On, nie byłoby mnie tutaj.. do dziś trenowałabym tylko i wyłącznie w zakresie swojej pasji.. Nie, nie, mój mąż mnie nie wypromował, nie sprzedał.. nie wykreował.. ale poprzez swoje życie pokazał mi, ze "opiekowanie się ludźmi" .. motywowanie ich do zmian na lepsze to najbardziej wdzięczna praca.. przynosząca bezcenną satysfakcję i dużo miłości ❤️❤️ Wielkie serce, ogrom wyrozumiałości.. cierpliwości.. stoicki spokój.. i zawsze przemyślane słowa płynące w kierunku dobrych intencji.. Ile ja się mogę nauczyć.. Spontaniczna, impulsywna, szczera do bólu.. emocjonalna.. Powiem więcej.. Studnia pomysłów bez dna o ścisłym, analitycznym, marketingowym umyśle.. wspaniały psycholog.. Nie potrzebuje tutaj sztabu marketingowców, psychologów, nie potrzebuje dodatkowych porad, analiz… nie potrzebuje żadnych agencji które podsuwają "złote strzały".. Osoby decyzyjne w moim zespole to ja i ON.. WSZYSTKIE moje dotychczasowe działania są wspólnie omawiane.. Co więcej! To właśnie dzięki niemu mam czas dla Was ❤️❤️ dla Ciebie!! Gdybym chodziła na WSZYSTKIE spotkania, których tygodniowo jest od kilku do kilkunastu, gdybym chciała prowadzić każdy projekt od początku do końca.. ba! Gdybym nawet chciała zlecać działania wykonawcom.. nie miałabym czasu dla Ciebie.. Role są podzielone.. Lefteris WSPIERA MMIE na płaszczyźnie zawodowej 360 stopni.. jest na spotkaniach, rozmawia, negocjuje, przedstawia nasze pomysły.. słucha drugiej strony i decyduje czy jest to dobry kierunek czy nie.. Ktos powie.. a to twój mąż jest twoim menadżerem.. Pfff.. Jest kimś dużo więcej.. Jest jedyną osobą, której ufam na polu zawodowym.. jest jedyną osoba, która chce dobrze przede wszystkim dla mnie i dla Was.. Zawsze wybiega do przodu, zawsze widzi większy obrazek.. dzięki czemu mogę się skupić na tym co jest tu i teraz.. Śpię spokojnie jak dziecko… O wsparciu w życiu prywatnym nie muszę mówić.

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Ten bałagan nie może czekać

Ewa Chodakowska jednak nie poddała się. Gwiazda zaczęła walczyć o siebie. Przeczytaj, na jaki wpadła pomysł. Do kopiowania!

„Gdybym tak mogła każdego dnia wsiąść do samolotu na 15 minut i odciąć się od wszystkiego…(…) Pomyślałam ZROBIE TO!!! TY TEZ TO ZRÓB!! Jak? Prosta sprawa! Wpisz w plan dnia 15 odlotu.. tak żeby naładować swoje akumulatory, zresetować głowę, zregenerować zszargane na przestrzeni dnia nerwy.. i wrócić ze zdwojoną siłą … Zamiatanie pod dywan nie wchodzi w rachubę, nie jesteś maszyną.. okazuje się, ze ja tez nie… Pranie, prasowanie, naczynia w zlewie, totalny pierdolnik w szafie.. to wszystko może poczekać.. świat się nie zawali… Natomiast posprzątanie bałaganu w głowie nie mogą czekać do jutra…I tutaj regularność sprawdza się wyjątkowo dobrze ❤️” – napisała trenerka.

Dobranoc 💤💤 Goodnight 🌙😴 #fit #fitness #fitbody #rest

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Włącza w głowie tryb samolotowy i…

Jak Ewa Chodakowska „odlatuje”?

„Co ja robię? Siadam na podłodze…Zapalam świece… Włączam muzykę… dźwięki lasu… Wodospad…

Morze i szum fal…Oddycham i śledzę swoj oddech…  Włączam w głowie tryb samolotowy, i fiksuje jedną myśl: MAM PRAWO ODLECIEĆ NA 15 minut dziennie… bez wyrzutów sumienia 😍😍 TY TEŻ!!!

Lecimy ❤️❤️” – napisała trenerka.

A jaki jest Twój sposób na relaks?

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Chodakowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...