lewandowska oswiadczenie

Lewandowska wydała oświadczenie w sprawie ciąży

Ciąża Anny Lewandowskiej stała się w Polsce sensacją porównywalną z ciążami Kate Middleton w Wielkiej Brytanii. Trenerce i piłkarzowi bardzo długo udało się utrzymać informację w tajemnicy, teraz gdy wszystko wyszło na jaw, media oszalały.

Anna Lewandowska postanowiła opublikować oficjalne oświadczenie, w którym dementuje plotki na temat płci dziecka i dziękuje fanom za wsparcie. Trenerka napisała także, że najbliższy czas chce spędzić w gronie rodzinnym i nie zamierza udzielać wywiadów, ani komentarzy.

Kochani,

dziękujemy Wam wszystkim – kibicom, fanom oraz mediom za gratulacje i mnóstwo ciepłych słów, które otrzymaliśmy w ciągu ostatnich dni.

To bardzo miłe.

Jako przyszli, szczęśliwi rodzice, postanowiliśmy podzielić się z Wami tą radosną nowiną osobiście. Tak też zrobiliśmy.

Najbliższe tygodnie chcielibyśmy przeżywać w gronie rodzinnym, dlatego nie udzielamy i nie będziemy udzielać wywiadów i komentarzy. W tym miejscu chcemy zdementować wszelkie informacje odnoszące się do rzekomych naszych wpisów pojawiających się w social mediach dotyczący płci dziecka.

Prosimy Was o cierpliwość, wszystko w swoim czasie.

Prosimy także o zrozumienie i o uszanowanie tych wyjątkowych dla nas i naszych najbliższych chwil

Z góry dziękujemy

Będziemy z Wami w kontakcie

Ania i Robert Lewandowski

P.s. Ah… i nadal jestem aktywna zawodowo, zarówno jako dietetyk, trener personalny czy coach. Proszę zatem nie interpretować każdego postu, przepisu, ćwiczeń czy wypowiedzi jako dotyczącej ciąży – napisała trenerka.

Miejmy nadzieję, że dzięki temu sytuacja choć trochę się uspokoi. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ