wasabi do ust

Chcesz mieć usta jak Kylie Jenner? Użyj wasabi!

Moda na duże ust trwa w najlepsze. Niewątpliwie wpływ na to miała Kylie Jenner, która ma pełne, kształtne wargi. Która z nas nie marzy o podobnych? Farah Dhukai znalazła naturalny i tani sposób na powiększenie ust! Wystarczy, że użyjesz wasabi! Jak to działa?

 

Trend 2016 roku

Nie da się ukryć, że 2016 rok upłynął nam pod znakiem dużych ust. Przyczyniła się do tego Kylie Jenner, której znakiem rozpoznawczym są zmysłowe wargi. Celebrytka uparcie twierdzi, że są one dziełem natury i makijażu, ale mało kto wierzy w jej zapewnienia. Jednak dziewczyny na całym świecie prześcigają się w pomysłach na powiększenie ust. Jedne radzą codzienne mocne szczotkowanie warg, inne proponują różnego rodzaju butelki, zakrętki czy smoczki zasysające usta. Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele błyszczyków i pomadek, dzięki którym osiągniemy wymarzony efekt.

Celuj w wasabi

Farah Dhukai, jedna z najbardziej znanych vlogerek beauty, którą na Instagramie śledzi ponad 4 miliony osób, jest znana jest z promowania domowych i tanich sposobów na urodę, również tym razem nas nie zawiodła! Vlogerka ma swój sposób na powiększenie ust, a jest nim posmarowanie warg wasabi! Czy to naprawdę działa? Zobaczcie filmik!

wasabi na usta

Instrukcja używania

Wasabi (chrzan japoński) należy nałożyć na wargi, masować je, a po minucie trzeba preparat zmyć. Rezultat? Musimy przyznać, że usta wyglądają imponująco! Dhuki zapewnia, że efekt utrzymuje się u niej cały dzień. Vlogerka mówi, że nie tylko ma „opuchnięte” usta, ale z wargi są dużo bardziej czerwone i znikają z nich wszelkie zmarszczki.

Wasabi Farah Dhukai

 

Mimo, że sposób Farah jest dość nietypowy, to nagranie zebrało już ponad 10 tysięcy wyświetleń. Czy zamierzacie wypróbować pomysł kanadyjskiej vlogerki?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ