Ania Lewandowska ogłasza radosną nowinę

Ania Lewandowska ogłasza radosną nowinę! „Jestem bardzo dumna…”

Ania Lewandowska bardzo cieszy się, że do grona przyjaciół Olimpiad specjalnych Polska dołączył jej mąż – Robert Lewandowski. Co napisała trenerka?

Nowa rola

Ania Lewandowska w czerwcu ubiegłego roku została prezesem Olimpiad Specjalnych Polska. Trenerka bardzo poważnie podchodzi do swojego zadania. Jej celem jest uświadomienie Polakom, że włączenie osób z niepełnosprawnością intelektualną do codziennego funkcjonowania społeczeństwa przynosi korzyści obu stronom.  Trenerka chciałaby, aby inicjatywa się rozwijała i coraz więcej osób wspierało organizację.

– Zaczynam dziś nowy, bardzo ważny rozdział w moim życiu. Długo zastanawiałam się nad tym, czy podołam wyzwaniu, jakie przede mną postawiono. Jestem sportsmenką i jeśli podejmuję się jakiegoś zadania, daję z siebie wszystko. Tak będzie również w tym przypadku. Każdy z nas ma w swoim życiu misję, moją obecnie jest przede wszystkim to przedsięwzięcie. Chciałabym, żeby ruch Olimpiad Specjalnych w Polsce się rozwijał, by logo stało się rozpoznawalne, a hasło „Grajmy razem” słyszalne w całej Polsce – mówiła Anna Lewandowska podczas jednej z konferencji prasowych.

Ania Lewandowska ogłasza radosną nowinę! „Jestem bardzo dumna…”

Ania Lewandowska ma powody o radości! Do grona przyjaciół Olimpiad Specjalnych Polska dołączył właśnie jej mąż – Robert! Trenerka jest dumna z decyzji piłkarza! Jakie czekają go obowiązki? Dietetyczka uchyliła rąbka tajemnicy!

Kochani, w dniach 27.05-04.06.2017r. odbędzie się Europejski Tydzień Piłki Nożnej ⚽️ Olimpiady Specjalne Polska, podczas którego odbędzie się 450 turniejów z udziałem ponad 45 000 zawodników!

Do grona PRZYJACIÓŁ @olimpiadyspecjalnepolska dołącza mój mąż, Robert Lewandowski @_rl9 ? z czego jestem BARDZO DUMNA!??❤ Razem czekamy na każdego z Was! ???? Wspólnie będziemy kibicować i mocno trzymać kciuki za naszych fantastycznych zawodników Olimpiad Specjalnych! #GrajmyRazem #Prezes #AnnaLewandowska” – napisała trenerka na swoim Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BTHB9dllA3_/?taken-by=annalewandowskahpba

Gratulujemy Robertowi Lewandowskiemu dobrej decyzji!

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ