Ewa Wachowicz zdradza sekrety swojej diety! Pije ogromne ilości…

Ewa Wachowicz zdradza sekrety swojej diety! Pije ogromne ilości…

Ewa Wachowicz uwielbia gotować i próbować swoich potraw, a jednocześnie słynie z idealnej figury. Jak ona to robi? Na co przede wszystkim zwraca uwagę? Modelka odkrywa swoje tajemnice! 

Ewa Wachowicz zdradza sekrety swojej diety! Pije ogromne ilości…

Ewa Wachowicz jest gospodynią i autorką wielu kulinarnych programów telewizyjnych m.in. “Ewa gotuje” oraz “Przez żołądek do serca”. Wydała również cztery książki “Słodki świat”, “Ewa Gotuje”, “Ewa Gotuje szybko” oraz “Ewa gotuje ulubione”.Gotowanie oraz przyrządzanie pysznych potraw to jej żywioł. Jak ona to robi, że nie tyje? Gwiazda ma swoje sposoby! Jaką ma dietę na co dzień?

“Jem, ale bardzo mądrze. Przestrzegam najstarszej zasady na świecie, czyli jem śniadanie, drugie śniadanie, które zawsze zabieram ze sobą, czasami jem w pociągu, w samochodzie. Zawsze mam ze sobą coś do jedzenia. Nie wygładzam organizmu. Staram się jeść co dwie, trzy godziny, zawsze mam ze sobą zdrowe przekąski np. migdały, orzechy, sok warzywny albo przeze mnie zrobioną granolę z jogurtem” – mówiła gwiazda w rozmowie z portalem Party.pl.

Za wszystkie piękne życzenia świąteczne serdecznie dziękuje! Nie sposób odpisać każdemu…No ale jest FB:-) Niech dobro do Was wraca pomnożone kilka razy!😘🎄

Opublikowany przez Ewa Wachowicz Środa, 26 grudnia 2018

Woda życia

Co jeszcze jest ważne? Woda! O czym przypomina modelka?

“Piję ogromne ilości wody, ale nie jest to woda z plastikowych butelek. Dbam o to, by była to woda w szkle, ponieważ uważam, że taka jest najzdrowsza. Wlewam wodę z kranu, którą doprawiam sokiem z cytryny. Zimą piję dużo więcej naparów. Uwielbiam herbatę rooibos, wodę imbirową.

Ewa Wachowicz nie zapomina również o…

“A do tego ruch, bo bez niego przy mojej pasji do gotowania byłoby ciężko” – podkreśliła gwiazda.

Czerwień …to zdecydowanie świąteczny kolor … wspomnienie sesji🎄❤️#ewawachowicz #sesja #foto #picture #poland #christmas @ewawachowicz @rudkasia @make_up_by_ampi

Opublikowany przez Ewa Wachowicz Piątek, 21 grudnia 2018

Ewa Wachowicz założyła własną firmę producencką pod nazwą Promiss, która na początku wydawała Poradnik imieninowy emitowany na antenie telewizji Polsat. W 1998 rozpoczęła produkcję programu “Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”, który nadawany był przez dziesięć lat. W Polsat Café zajęła się realizacją programów “Gadżety kobiety”, “WySpa” oraz “Przez żołądek do serca”, a w 2007 roku zaczęła produkować autorski program kulinarny “Ewa gotuje”. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74309115

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

118 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Ania Lewandowska o złości. Jak sobie z nią radzi?
Ania Lewandowska: „Uwielbiam dni, kiedy mogę podzielić się takimi wiadomościami jak ta”

Ania Lewandowska nie ustaje w swoich aktywnościach. Tym razem trenerka wystartowała z nowym treningiem w...